KSW 84 kiedy gdzie gala lokalizacja

KSW 84 – co wiemy o gali?

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 czerwca 2023

Gala KSW 84 będzie kolejnym wydarzeniem federacji KSW w 2023 roku. Gdzie odbędzie się gala KSW 84? Termin i lokalizacja gali KSW 84. Kto wystąpi na gali KSW 84?

Gala KSW 84 odbędzie się w sobotę 15 lipca w Gdyni. Będzie to kolejna wizyta federacji KSW w Trójmieście jednak tym razem gala nie odbędzie się w Ergo Arenie. Zamiast tego fani wybiorą się do zdecydowanie mniejszej Polsat Plus Areny.

W walce wieczoru gali KSW 84 wystąpi Phil de Fries. Mistrz kategorii ciężkiej stanie do kolejnej obrony trofeum. Prawdopodobnie rywalem Anglika będzie Polak Szymon Bajor. Dedykowany artykuł na ten temat znajdziecie tutaj. Szymon Bajor szykuje się do walki z królem KSW? Rzeszowianin sparuje z topowymi ciężkimi!

W co-main evencie wydarzenia zaprezentuje się Sebastian Przybysz. Pochodzący z Trójmiasta zawodnik będzie mógł zatem liczyć na doping swoich kibiców. Dla byłego mistrza kategorii koguciej będzie to szybki powrót do okrągłej klatki, gdyż walczył na majowej gali KSW 82.

Ponad to w karcie walk znaleźli się tacy zawodnicy jak Damian JanikowskiKrystian Kaszubowski, czy Bartosz Leśko. Według oficjalnej stronie federacji KSW w rozpisce znajdzie się 9 walk, na ten moment znamy zatem jedynie częściowo nazwiska uczestników pięciu starć.

KSW 84 – aktualna karta walk:

Karta główna:

  • Phil De Fries (23-6, 1NC, 6 KO, 13 Sub) vs TBA – main event – o pas kategorii ciężkiej
  • Sebastian Przybysz (11-3, 5 KO, 3 Sub) vs TBA – co-main event
  • Damian Janikowski (7-5, 5 KO, 1 Sub) vs TBA
  • Krystian Kaszubowski (10-3, 2 KO, 1 Sub) vs TBA
  • Bartosz Leśko (12-3-2, 2 KO, 6 Sub) vs TBA
Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments