Phil de Fries vs. Szymon Bajor KSW 84 Gdynia

Szymon Bajor szykuje się do walki z królem KSW? Rzeszowianin sparuje z topowymi ciężkimi!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 czerwca 2023

W ostatnich dniach wiele mówi się o tym, że Szymon Bajor na gali KSW 84 w Gdyni zmierzy się z Philem de Friesem. Postanowiliśmy prześledzić jak wyglądają przygotowania Rzeszowianina. Okazuje się, że Bajor sparuje z topowymi ciężkimi dostępnymi w kraju!

35-letni Szymon Bajor (24-9) może wkrótce stanąć przed życiową szansą. W kuluarach mówi się bowiem o tym, że Rzeszowianin zmierzy się z Philem de Friesem na gali KSW 84 w Gdyni. Jak przebiegają przygotowania Bajora do starcia z królem KSW? Okazuje się, żeby aby strącić głowę Anglika z tronu królewskiej dywizji Polak sparuje z topowymi ciężkimi!

Doświadczony Bajor walczył już dla takich organizacji jak FEN, RIZIN czy PFL. To właśnie dla amerykańskiej organizacji Szymon stoczył swój ostatni pojedynek, w sierpniu 2022 roku pokonał Ronny’ego Markesa na gali w Cardiff.

Nie będzie to pierwsza przygoda Szymona z KSW, gdyż walczył już na galach federacji w okresie od października 2014 roku do marca 2016 roku. Bajor pokonał Kamila Walusia i Jędrzeja Maćkowiaka natomiast przegrał z Michałem Włodarkiem.

Wróćmy jednak do przygotowań Bajora do starcia z de Friesem. Okazuje się, że zawodnik z Rzeszowa wybrał się między innymi do poznańskiego ANKOSu gdzie sparował z Marcinem Tyburą, Michałem Andryszakiem i Slimem Trabelsim. Szymon ma także na koncie sparingi z Łukaszem Brzeskim oraz Kevinem Szaflarskim, który notabene szykuje się do startu w Dana White’s Contender Series.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments