Igor Michaliszyn znokautował Bielskiego KSW

KSW 81: Igor Michaliszyn rozbił Krystiana Bielskiego w krucyfiksie [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 kwietnia 2023

W ósmej walce gali KSW 81 w Tomaszowie Mazowieckim zmierzyli się Igor Michaliszyn i Krystian Bielski. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii półśredniej. Jaki padł wynik w starciu Michaliszyn vs. Bielski?

Igor Michaliszyn zadebiutował w KSW w lutym zeszłego roku i już w drugiej minucie pojedynku posłał na deski Idrisa Amizhaeva. Reprezentant Silesian Cage Club wydłużył tym samym swoją serię wygranych do czterech. 26-latek z Dąbrowy Górniczej ma na koncie dziewięć wygranych pojedynków, z których sześć zakończył przed czasem.

Przed wejściem do KSW Igor rywalizował na galach takich organizacji jak RWCSpartan Fight czy FEN, gdzie pokonał Tomasza Romanowskiego, aktualny numer dwa najlepszych zawodników KSW wagi średniej.

Krystian Bielski ma za sobą jedną walkę w organizacji KSW. Podczas gali KSW 73 zmierzył się z Ionem Surdu i rozbił go ciosami w drugiej rundzie pojedynku. Pochodzący z Mławy zawodnik trenuje na co dzień w klubie Arrachion Olsztyn, gdzie jest sparingpartnerem między innymi Mameda Khalidova.

Podopieczny Pawła Derlacza Szymona Bońkowskiego ma na swoim koncie trzynaście zawodowych pojedynków, z których pięć wygrał przed czasem. Przed wejściem do KSW Olsztynianin walczył także dla takich marek jak FEN, Celtic GladiatorACA czy Dragon Fight Night.

KSW 81 – gdzie oglądać? Stream online, transmisja.

Gala KSW 81, na której w walce wieczoru Adrian Bartosiński zmierzy się z Arturem Szczepaniakiem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja rozpoczęła się o godzinie 19:00.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Relacja z walki Igor Michaliszyn vs. Krystian Bielski

Igor Michaliszyn rozpoczyna z odwrotnej pozycji. Bardzo ciekawa walka. Zawodnicy wymieniają ciosy w krótkim dystansie co może zwiastować nokaut. Igor Michaliszyn zdecydowanie więcej kopie od rywala, nastawiając się głownie na ataki na nogę wykroczną Bielskiego. Dobry timing Michaliszyna, który wstrzelił się i ładnie obalił Krystiana. Bielski z pleców w półgardzie, natomiast Michaliszyn stara się atakować z góry krótkimi ciosami, próbuje nawet ataków barkiem na głowę rywala. Zawodnik Silesian Cage Club idzie po kimurę jednak do skończenia braknie już czasu.

Igor Michaliszyn szybko trafia prawym w drugiej rundzie i ponawia atak. Podłączony Bielski daje się sprowadzić i Michaliszyn będzie miał sporo czasu na pracę z góry. Póki co podopieczny Tomasza Brondera dominuje w tym starciu. Igor Michaliszyn zapina krucyfiks, atakuje łokciem i jest bliski skończenia walki. Niebywałe Bielski wychodzi z opresji i stara się przetoczyć rywala jednak to Michaliszyn znów jest z góry i ponownie wpina krucyfiks. Igor Michaliszyn kończy walkę mocnymi uderzeniami w parterze! Wow!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments