omielańczuk kita video zapowiedź

KSW 79: Omielańczuk vs. Kita – oficjalna zapowiedź [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 lutego 2023

KSW 79: Omielańczuk vs. Kita, oficjalna zapowiedź jednej z najciekawszych walk gali, która odbędzie się 25 lutego w czeskim Libercu. W klatce zmierzy się dwóch weteranów polskiej sceny MMA i jak to bywa w kategorii ciężkiej zapewne jeden z nich padnie na deski po ciosach. Zobaczcie zapowiedź starcia Omielańczuk vs. Kita.

Podczas gali KSW 79 w Czechach dojdzie do pojedynku prawdziwych weteranów wagi ciężkiej w Polsce. Początkowo na gali w Libercu Daniel Omielańczuk, numer trzy rankingu wagi ciężkiej, miał zmierzyć się z Viktorem Peštą, ale ten musiał wycofać się z konfrontacji z powodu choroby.

W miejsce czeskiego wojownika wszedł przyjmujący każde wyzwanie były dwukrotny pretendent do tytułu mistrzowskiego wagi ciężkiej, Michał Kita. Do walki dojdzie 25 lutego. 

Pełną kartę walk gali KSW 79 znajdziecie pod linkiem. KSW 79 – karta walk pełna. Kto zawalczy w Czechach?

Gala KSW 79, gdzie w walce wieczoru Phil de Fries spotka się z Toddem Duffeem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

KSW 79: Omielańczuk vs. Kita – oficjalna zapowiedź

https://www.youtube.com/watch?v=oLW1FtHSRI4

Kursy bukmacherskie na KSW 79

Galę KSW 79 w całości obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł i aż trzech ZAKŁADÓW BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są banalnie proste. Jeżeli pierwszy kupon będzie zwycięski: gratulacje, otrzymujesz wygraną. Jeśli zaś przegrasz, Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

kursy bukmacherskie ksw 79
Zostaw ocenę
0
0