KSW

KSW 62: Tomasz Sarara pokazał waleczne serce, odwrócił losy pojedynku i pokonał Bradaricia!

Pinterest LinkedIn Tumblr

W szóstej walce gali KSW 62 zmierzyli się Tomasz Sarara i Filip Bradarić. Starcie zakontraktowano w limicie kategorii ciężkiej. Dla obu zawodników to debiut w federacji KSW, a dla Polaka dodatkowo jest to debiut w MMA.

Bradarić obalił Sararę po 30 sekundach walki. Chorwat mocno atakuje ground and pound, Polak stara się ograniczyć aktywność rywala z góry. Bardzo mocne młotki Bradaricia trafiają Sararę w głowę. Rozbita twarz polskiego kickboksera. Na ten moment Bradarić nie daje dojść Polakowi do głosu. Zamknięte lewe oko Sarary. Koniec rundy, która bez wątpienia przebiegła pod dyktando doświadczonego Bradaricia.

Dobra otwarcie ze strony Sarary jednak Bradarić szybko obala Polaka i ponownie rozpoczyna pracę w parterze. W połowie rundy sędzia podniósł walkę do stójki. Całkowita dominacja Bradaricia.

15 sekund finałowej odsłony i walka ponownie przenosi się do parteru. Bradarić konsekwentnie realizuje swój gameplan. Pasywność i sędzia przywraca walkę do stójki. Bradarić próbuje obalenia jednak Polak udanie broni sprowadzenia. Niesamowite Sarara zdołał odwrócić losy pojedynku, zyskał dosiad i pokonał Chorwata!