Krzysztof Głowacki vs Patryk Tołkaczewski KSW Colosseum 2

Krzysztof Głowacki vs. Gleba na XTB KSW Colosseum 2! Pięściarze zadebiutują w MMA na Stadionie Narodowym!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 26 kwietnia 2023

Krzysztof Głowacki zmierzy się z Patrykiem Tołkaczewskim na gali XTB KSW Colosseum 2. Pięściarze zadebiutują w MMA już 3 czerwca na gali na Stadionie Narodowym. Fani kunsztu bokserskiego mogą zacierać ręce na pojedynek „Główka” vs. „Gleba”!

Patryk Tołkaczewski aka „Gleba” dołączył do federacji KSW przed dwoma dniami. Informację na temat angażu mocnego Gromdziarza znajdziecie tutaj. Zawodnik organizacji GROMDA podpisał kontrakt z KSW! „Oponenta poznacie w tym tygodniu” [VIDEO].

Krzysztof Głowacki także związał się umową z najlepszą europejską organizacją MMA. Federacja zdradziła zakontraktowanie nowego zawodnika dzisiaj zamieszczając w sieci specjalną fotkę ze Stadionu Narodowego. Dedykowany artykuł na ten temat przeczytacie tutaj. Mistrz Świata w boksie kolejnym bohaterem XTB KSW Colosseum 2!

Czas zatem na dokładniejsze przedstawienie bohaterów pojedynku do którego dojdzie 3 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Nim zagłębimy się w sylwetki byłego mistrza świata w boksie oraz zawodnika, który szybko nokautował rywali na galach GROMDA przypominamy, że już 13 maja odbędzie się gala KSW 82.

KSW 82 – gdzie oglądać?

Gala KSW 82, na której w walce wieczoru Brian Hooi zmierzy się z Andrzejem Grzebykiem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Krzysztof „Główka” Głowacki vs. Patryk „Gleba” Tołkaczewski

Krzysztof Głowacki ma za sobą bogatą i pełną sukcesów karierę w pięściarskim świecie. W zawodowym boksie stoczył blisko 40 pojedynków, z których ponad 30 wygrał, a w 20 posyłał rywali na deski. W roku 2015 pokonał legendarnego Marco Hucka i zdobył pas mistrzowski WBO w wadze junior ciężkiej.

Wcześniej wywalczył też regionalny pas WBO Inter-Continental oraz tytuł międzynarodowego mistrza Polski. W amatorskim pięściarstwie popularny „Główka” stoczył ponad setkę pojedynków. Był młodzieżowym mistrzem Polski, a także wielokrotnym medalistą mistrzostw Polski seniorów.  

Patryk Tołkaczewski zyskał rozgłos gromiąc rywali w brutalnych walkach na gołe pięści. Popularny „Gleba” wygrał pięć pojedynków na galach Gromdy i został zwycięzcą dziesiątego turnieju tej organizacji. Podczas jednej z gal pochodzący z Torunia zawodnik popisał się też rekordowo szybkim nokautem – w zaledwie szóstej sekundzie pojedynku posłał na deski Saulo Cavalariego.

Tołkaczewski ma za sobą udaną karierę w boksie amatorskim. Był dwukrotnym mistrzem Polski i aż cztery razy walczył w finałach tych zawodów. Rywalizował też w mistrzostwach Europy juniorów. Tołkaczewski ma za sobą dwa zawodowe pojedynki w pięściarskim ringu. Pierwszą walkę zremisował, a w drugiej posłał na deski doświadczonego Pawła Sowika.

KSW Colosseum 2 – aktualna karta walk

Karta główna:

  • Mamed Khalidov (36-8-2) vs Scott Askham (19-5) 3 – main event
  • Marian Ziółkowski (25-8-1 1NC) vs Salahdine Parnasse (17-1) – co-main event – o pas – 70 kg
  • Mariusz Pudzianowski (17-8 1NC, 12 KO) vs Artur Szpilka (2-0, 2 KO)
  • Paweł Pawlak (21-4-1) vs. Tomasz Romanowski #2 (18-8 1NC) – o pas -84 kg
  • Arkadiusz Wrzosek (2-0) vs TBA
  •  Michał Materla (32-9) vs Radosław Paczuski (5-1)
  • Jakub Wikłacz (14-3-1) vs. Werlleson Martins (18-5) – o pas -62 kg
  • Roman Szymański (17-6) vs Valeriu Mircea (28-8-1)
  • Daniel Rutkowski (15-3 1NC) vs Adam Soldaev (7-1)
  • Krzysztof Głowacki (0-0) vs. Patryk Tołkaczewski (0-0)
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments