Gleba KSW kontrakt podpisał

Zawodnik organizacji GROMDA podpisał kontrakt z KSW! „Oponenta poznacie w tym tygodniu” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 kwietnia 2023

Zawodnik organizacji GROMDA podpisał kontrakt z federacją KSW! Informacja pojawiła się na profilach Grupy MTS w mediach społecznościowych. Fighterem, który przejdzie z walk na gołe pięści do MMA jest GLEBA, czyli Patryk Tołkaczewski. Nazwisko rywala Gleby poznamy jeszcze w tym tygodniu.

Patryk Tołkaczewski walcząc dla organizacji GROMDA zapisał na swoim koncie doskonały bilans 5-1. GLEBA w starciach z innymi Gromdziarzami uległ jedynie Bartkowi Domalikowi natomiast nokautował takich zawodników jak Saulo Cavalari, Krzysztof Mazurkiewicz czy Brad Watson.

Informacja o zakontraktowaniu Gleby przez federację KSW pojawiła się kanałach Grupy MTS w social mediach. Grupa MTS Sport Management, to nowa inicjatywa biznesowa Kizo, która powstała przy wsparciu spacerange.

Jak sama nazwa wskazuje – agencja będzie skupiać swój profil na działalności promotorskiej, której największy nacisk został skierowany na promocję zawodników uprawiających sporty walki. Oczywiście w materiale video nie mogło zabraknąć samego rapera, który walczył także na galach freakowych.

Na załączonym materiale video możecie zobaczyć moment, w którym GLEBA oraz reprezentanci Grupy MTS odwiedzili biuro federacji KSW. Nie zabrakło także urywków z chwili, w której podpisano kontrakt.

Na twitterze pojawiła się także informacja o tym, że Gleba jest pierwszym zawodnikiem, który będzie promowany i prowadzony przez Grupę MTS. Dodatkowo podano, że rywala Patryka Tołkaczewskiego w debiutanckiej walce w KSW poznamy jeszcze w tym tygodniu.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments