Mistrz świata boks XTB KSW Colosseum 2

Mistrz Świata w boksie kolejnym bohaterem XTB KSW Colosseum 2!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 26 kwietnia 2023

Federacja KSW zaskoczyła dziś fanów publikując zdjęcie nowego zawodnika. Choć na fotce przedstawiono wyłącznie sylwetkę fightera prezentującego pas mistrzowski łatwo rozpoznaliśmy kto podpisał kontrakt z KSW. Jest to były Mistrz Świata w boksie, który będzie kolejnym bohaterem gali XTB KSW Colosseum 2!

KSW nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Dwa dni temu ogłoszono podpisanie umowy kontraktowej z Patrykiem Tołkaczewskim. Popularny „Gleba” zbudował swą markę walcząc na gołe pięści w organizacji GROMDA. Dedykowany artykuł na temat tego angażu znajdziecie tutaj. Zawodnik organizacji GROMDA podpisał kontrakt z KSW! „Oponenta poznacie w tym tygodniu” [VIDEO].

Dziś na profilu federacji KSW na facebooku pojawiło się zdjęcie zrobione na stadionie narodowym. Fotkę wykonano zza pleców zawodnika prezentującego mistrzowski pas. Sprawne oko szybko dostrzeże charakterystyczny tatuaż na prawej dłoni fightera. O kim mowa?

KSW 82 – gdzie oglądać?

Gala KSW 82, na której w walce wieczoru Brian Hooi zmierzy się z Andrzejem Grzebykiem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Mistrz świata w boksie nowym zawodnikiem KSW!

Cóż wystarczyło chwilę poszukać, zerknąć na zdjęcia różnych zawodników w mediach społecznościowych i bardzo szybko okazało się, że nowym zawodnikiem federacji KSW został Krzysztof Głowacki, były mistrz świata federacji WBO. „Główka” przegrał pod koniec stycznia w Manchesterze z Richardem Riakporhe i krótko po pojedynku ogłosił zakończenie przygody z boksem zawodowym.

Polski pięściarz zapewne zadebiutuje na gali XTB KSW Colosseum 2, a w kuluarach mówi się o tym, że jego oponentem będzie wspomniany wcześniej Gleba!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments