krzysztof głowacki adamek był zardzewiały rewanż khalidov

Krzysztof Głowacki: „Adamek był zardzewiały powinien szybko zrobić rewanż żeby zmazać plamę” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 kwietnia 2024

Krzysztof Głowacki był gościem w nowym programie poświęconym boksowi. W trakcie wizyty w studiu FanSportu, Główka odniósł się do walki Adamka z Khalidovem.

Krzysztof Głowacki zakończył karierę w zawodowym boksie i udanie rozpoczął przygodę z MMA. Główka ma na koncie jedną wygraną w klatce KSW i w niedalekiej przyszłości ponownie zawalczy w MMA.

Głowacki był gościem w nowym programie bokserskim emitowanym na kanale FanSportu. Dziennikarz Michał Tuszyński zapytał Główkę o pojedynek Khalidov vs. Adamek.

Krzysztof Głowacki odniósł się do tematu walki wieczoru gali KSW EPIC, sugerując że Tomasz Adamek powinien jak najszybciej dążyć do rewanżu z Khalidovem.

– Ciężko, ciężko. Nie wiem później Tomek się cieszył, że wygrał walkę. No ja bym się z takiej wygranej nie cieszył, prawda. Bo to jednak Mamed sam przegrał przez kontuzję. Tak naprawdę walkę prowadził Mamed, także jedno co bym na miejscu Tomka robił, jak najszybciej rewanż. Nie brałbym innych walk tylko skupiłbym się na rewanżu, żeby gdzieś zmyć tę plamę. Ale to już ich sprawa jest.

– Klatka miała znaczenie. Tu nie możesz przeciwnika zamknąć w narożniku. Mamed łatwo wychodził spod klatki, zakręcał i dalej sobie boksował. Dlatego też tutaj (Khalidov) zrobił błąd bo jakby ruszył od pierwszej rundy to Tomek był bardzo zardzewiały, leciał do przodu, nogi zostawały z tyłu. Prosiło się tylko o jakąś mocną kontrę, a Mamed tego nie wykorzystywał w pierwszej rundzie. To była najbardziej runda taka żeby Mamed wygrał to przed czasem.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments