klimatyczna zapowiedź gali ksw epic khalidov vs adamek

Klimatyczna zapowiedź jubileuszowej gali Khalidov vs. Adamek – epicki wieczór z KSW [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 lutego 2024

Federacja KSW udostępniła klimatyczną video zapowiedź jubileuszowej gali KSW EPIC. W walce wieczoru dojdzie do pojedynku Mamed Khalidov vs. Tomasz Adamek.

Już dziś wieczorem, w sobotę 24 lutego odbędzie się gala XTB KSW EPIC. W Gliwicach odbędzie się dziesięć walk, a w najważniejszym starciu wieczoru w klatce zmierzą się Mamed Khalidov i Tomasz Adamek.

Walka Khalidov vs. Adamek została zakontraktowana na sześć rund, na zasadach boksu. Zawodnicy będą walczyli w klatce jednak założą standardowe bokserskie rękawice.

Do klatki KSW powróci także Phil De Fries. Mistrz kategorii ciężkiej zmierzy się w starciu submission z legendarnym Joshem Barnettem, byłym mistrzem UFC.

Niebezpieczny Darko Stosić stoczy pojedynek na zasadach PRIDE z Matheusem Scheffelem. Michał „Matrix” Królik zawalczy z niepokonanym Vaclavem Sivakiem, a na gali odbędzie się także turniej w kategorii półciężkiej.

Epicki wieczór z KSW – odbierz PPV za 10 ZŁ

KSW EPIC, możesz obejrzeć za 10 zł! Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na walkę Khalidov – Adamek. Jak otrzymać kod PPV na galę KSW Epic? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie z tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU. Ilość darmowych kodów jest ograniczona i wynosi tylko 150 sztuk. Kto pierwszy, ten lepszy!

Fortuna to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Khalidov vs. Adamek – video zapowiedź KSW EPIC

Federacja KSW zaprezentowała klimatyczną zapowiedź gali KSW EPIC. Już dziś w Gliwicach KSW świętuje 20-lecie istnienia. Na jubileuszowej gali zmierzą się Mamed Khalidov i Tomasz Adamek. Zobaczcie video zapowiedź tego wydarzenia.

Kiedy i o której walka Adamek vs. Khalidov – komplet informacji

https://www.youtube.com/watch?v=SoIKpubSvbo
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments