UFC

Kibice w końcu powracają na trybuny podczas najbliższej gali KSW!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Zaledwie kilka chwil temu organizacja KSW ogłosiła, że już podczas KSW 61 zobaczymy na trybunach połowiczny komplet kibiców. Będzie to pierwsza taka gala od 18 miesięcy, ostatnim wydarzeniem od KSW na których widzieliśmy kibiców, było KSW 52 w Arenie Gliwice, gdzie mogliśmy obejrzeć pierwsze starcie Mameda Khalidova ze Scottem Askhamem.

KSW ze swoją 61 galą zawita do Ergo Areny, która mieści się w Trójmieście na północy naszego kraju. Obiekt ten jest w stanie pomieścić bagatela 15 tysięcy kibiców na trybunach, dzięki czemu jest to jeden z największych takich obiektów nad Wisłą. Niestety według najnowszych rozporządzeń MZ takie hale mogą zapełnić się w zaledwie 50%, przez co w obieg zostanie puszczonych niecałe 8 tysięcy biletów.

Początkowo KSW 61 odbyć się miało w Gdańsku, ale nie w Ergo Arenie, a w Teatrze Szekspirowskim, przez co gala zyskała podtytuł „To Fight or Not To Fight”, co miało nawiązywać do słów Williama Shakespeare’a „To Be or Not To Be”. Początkowo Martin Lewandowski zdradził, że na gale w teatrze zostanie wpuszczona tylko ekipa KSW, następnie właściciele KSW postanowili wpuścić małą pulę widzów do Gdańskiego teatru, aby ostatecznie zakończyć na kilku tysiącach miejsc podczas gali, która odbędzie się 5 czerwca w Ergo Arenie.

Bilety w sprzedaży już od jutra, a dostępne będą na stronie ebilet.pl

Comments are closed.