karty punktowe z walki wikłacz vs przybysz 4 ksw 86

Karty punktowe z walki Wikłacz vs. Przybysz 4! Reprezentant Czerwonego Smoka wyraźnie prowadził na KSW 86!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 września 2023

Federacja KSW opublikowała karty sędziowskie z walki Jakub Wikłacz vs. Sebastian Przybysz 4. Jak pojedynek wieczoru punktowali sędziowie? Okazuje się, że do momentu feralnego kopnięcia na kartach zdecydowanie prowadził Jakub Wikłacz. Reprezentant Czerwonego Smoka zdaniem sędziów wygrał rundy 2, 3, oraz prowadził w 4.

O tym, że Jakub Wikłacz i Sebastian Przybysz piszą historię federacji KSW wiedzieliśmy od momentu, w którym zaanonsowano tetralogię. Konia z rzędem temu kto przewidział, że main event gali KSW 86 zakończy się w taki sposób. Jeśli wcześniej mówiono o tworzeniu historii tak teraz śmiało można powiedzieć o pisaniu legendy.

Jakub Wikłacz dyktował warunki gry w walce wieczoru gali KSW 86 we Wrocławiu. Niestety w ferworze walki wyprowadził kopnięcie, które zakończyło przedwcześnie main event. Sebastian Przybysz przyjął cały impet uderzenia na rękę i głowę co ostatecznie zakończyło się wizytą na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym gdzie potwierdzono złamanie.

Federacja KSW opublikowała karty punktowe z walki Wikłacz vs. Przybysz. Reprezentant Czerwonego Smoka wyraźnie prowadził wygrywając rundy 2, 3, otrzymał także „dychę” od sędziów za czwartą odsłonę, z której jednak odebrano mu dwa punkty po wspomnianym wyżej kopnięciu przez co ostatecznie ogłaszając techniczną decyzję wydano remisowy werdykt.

KSW 87 – zakład bez ryzyka. Obstaw galę!

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł, które zostanie dodane do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawisz bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 87!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments