Karolina Owczarz o werdykcie Badurek vs Bekus na FEN: „To coś niebezpiecznego i niefajnego dla MMA”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 października 2020

Karolina Owczarz przed kolejną walką w KSW, a także o werdykcie sędziowskim w pojedynku Izabeli Badurek z Anitą Bekus na gali FEN 30:
„To coś niebezpiecznego i niefajnego dla MMA.”

Zapraszamy do odsłuchania rozmowy:

Zostaw ocenę
0
0
0 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Najnowsze
WIDEO