kamil gniadek

Kamil Gniadek vs. Jacek Bednorz na gali FEN 43 w Szczecinie

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 listopada 2022

Organizacja Fight Exclusive Night ogłosiła kolejny pojedynek, który wejdzie w skład rozpiski grudniowej gali w Szczecinie. Na gali FEN 43 zmierzą się Kamil Gniadek i Jacek Bednorz. Dla zawodnika Berserkers Team będzie to okazja do występu przed własną publicznością.

Gniadek w spektakularny sposób wygrał swój ostatni pojedynek poddając trójkątem rękoma Michała Balcerczaka w premierowej odsłonie. Zawodnik pochodzący ze Szczecina to były pretendent do tytułu mistrzowskiego w kategorii półśredniej, który w przeszłości dostarczał kibicom niezapomnianych emocji w bojach przeciwko Andrzejowi Grzebykowi i Szymonowi Duszy.

W październiku 2018 roku Gniadek już w pierwszej rundzie znokautował Jacka Jędraszczyka. Wcześniej trzykrotnie walczył dla FEN i za każdym razem kończył pojedynki przed czasem nie dając szans swoim rywalom.

33-letni Zabrzanin wreszcie zadebiutuje w większej organizacji.

Bednorz wygrał przez poddanie swój ostatni pojedynek – duszeniem zza pleców w 2. rundzie pokonał Łukasza Stanka podczas gali Armia Fight Night 12. Wcześniej wojownik z Zabrza znokautował w 2. rundzie Kamila Szymuszowskiego oraz przegrał przez poddanie z mistrzem FEN w kategorii półśredniej, Cezarym Oleksiejczukiem.

Dla Bednorza pojedynek na gali w Szczecinie będzie okazją to debiutu w organizacji Fight Exclusive Night, wcześniej walczył on dla mniejszych organizacji takich jak Armia Fight Night, Granda PRO czy PLMMA. Co ciekawe Jacek wszystkie osiem zawodowych zwycięstw odniósł przed czasem.

Zostaw ocenę
0
0