Josh Emmett vs Giga Chikadze na UFC 296

Josh Emmett vs. Giga Chikadze na UFC 296!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 października 2023

Organizacja UFC zestawiła bardzo mocny pojedynek w kategorii piórkowej. Josh Emmett i Giga Chikadze zmierzą się na UFC 296 w T-Mobile Arena w Las Vegas. Walka została dodana do napakowanej gwiazdami karty walk.

W dwóch walkach wieczoru gali UFC 296 w Las Vegas zobaczymy dwa starcia rangi mistrzowskiej. Leon Edwards podejmie Colby’ego Covingtona w walce o pas UFC w kategorii półśredniej natomiast Alexandre Pantoja i Brandon Royval zmierzą się w boju o pas kategorii muszej.

Teraz organizacja UFC ogłosiła kolejne interesujące zestawienie. Josh Emmett i Giga Chikadze zawalczą w starciu zakontraktowanym w limicie kategorii piórkowej. Emmett powróci do octagonu po dwóch porażkach z rzędu w starciach z Yairem Rodriguezem i Ilią Topurią.

Dla Chikadze będzie to druga walka po długiej dziewiętnastomiesięcznej przerwie. Gruzin powrócił do akcji w sierpniu kiedy to pokonał minimalnie na punkty Alexa Caceresa. Chikadze legitymuje się doskonałym rekordem 8-1 w octagonie UFC. Giga przegrał jedynie z Calvinem Katterem natomiast ma w rekordzie wygrane nad takimi fighterami jak Cub Swanson czy Edson Barboza.

Josh Emmett plasuje się na szóstym, natomiast Giga Chikadze zajmuje 8 miejsce w rankingu kategorii piórkowej UFC. Będzie to zatem starcie dwóch zawodników z TOP 10 rankingu!

Wszystkie gale UFC możesz obstawić i oglądać na eFortuna.pl. Zarejestruj się, wypełnij kupon i oglądaj darmową transmisję z najbliższej gali UFC tutaj.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments