jorge masvidal nate to chodzący trup

Jorge Masvidal mocno przed rewanżem z Diazem: „Nate to chodzący trup, nie ma ze mną szans”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 marca 2024

Wczoraj ogłoszono rewanżowe starcie Jorge Masvidala z Natem Diazem. Gambred natychmiast skomentował to zestawienie.

Jorge Masvidal i Nate Diaz zmierzą się po raz drugi. W pierwszym pojedynku w octagonie UFC górą był Jorge Masvidal. Starcie zostało przedwcześnie przerwane przez lekarza z powodu rozcięcia na łuku brwiowym zawodnika ze Stockton.

Teraz „Gamebred” i młodszy z braci Diaz zmierzą się 1 czerwca w bokserskim ringu. Masvidal zamierza udowodnić, że pierwsza wygrana nie była dziełem przypadku.

Jorge mocno skomentował formę swojego rywala nazywając go chodzącym trupem. Masvidal zamierza udowodnić, że jest lepszym sportowcem.

– Nate to chodzący trup. Nie mogę się doczekać, by udowodnić mu, że ostatni raz nie był dziełem przypadku. Został uratowany przez sędziego. Teraz walczymy w boksie, co jest jego mocną stroną, ale nie ma ze mną szans.

– Nie zostawię mu w ringu ani centymetra i ani chwili na oddech. Jeśli myślał, że walka w MMA była trudna, to teraz będzie dużo gorzej. Chcę zakończyć porównania, że „jesteśmy do siebie podobni”, czy, że „sędzia go ocalił”. Te gadki skończą się 1 czerwca. Przemoc i walkę na pięści mamy we krwi, a ja ponownie udowodnię, że jestem lepszym sportowcem.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments