Jon Jones UFC

Jon Jones zdradził ile walk ma w kontrakcie z UFC i z kim chce się zmierzyć!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 lutego 2023

Jon Jones w jednej z wypowiedzi na platformie twitter zdradził ile walk pozostało mu w kontrakcie z organizacją UFC. Okazuje się, że przedstawiciele najlepszej ligi MMA na świecie mogą spać spokojnie. Wiele wskazuje bowiem na to, że zawodnik, który będzie obchodził w tym roku swoje 36 urodziny będzie związany z UFC aż do końca kariery.

Jon Jones w rozmowie z Kanpai Pandas na twitterze zdradził długość swojego kontraktu z organizacją UFC. Były mistrz kategorii półciężkiej przyznał co było główną przyczyną re-negocjacji umowy z najlepszą ligą MMA na świecie.

Oto co „Bones” powiedział na temat umowy:

„Słuchajcie miałem osiem walk w kontrakcie z UFC i to się nie zmieniło. Ja nie byłem zadowolony z warunków finansowych, z pensji, więc Dana White zapłaci mi więcej. Dogadaliśmy drobne szczegóły, zmieniliśmy kilka rzeczy w umowie i biorę się za godne reprezentowanie UFC. Mam nadzieję, że uda mi się stoczyć wszystkie osiem pojedynków zapisanych w kontrakcie jednak to jest bardzo wiele jak na zawodnika, który ma na karku 35 lat.”

Jones został także zapytany o kolejnego rywala i szybko wskazał nazwisko potencjalnego oponenta po walce z Cirylem Gane.

„Stipe Miocić, mam go na celowniku, dla mnie to bardzo wiele znaczy i chciałbym zanotować wygraną nad najlepszym zawodnikiem kategorii ciężkiej w historii!”

Przy okazji zerknijcie na zdjęcie z ostatniego treningu Jonesa, widać że Jon trenuje z prawdziwymi kolosami!

Zostaw ocenę
0
0