jon jones ufc

Jon Jones zamieścił w sieci ogłoszenie. Zawodnik poszukuje…

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 stycznia 2023

Jon Jones, były mistrz kategorii półciężkiej który po trzyletniej przerwie powróci do octagonu UFC zamieścił w sieci interesujące ogłoszenie. Jak widać „Bones” wciąż nie poukładał do końca wszystkiego co związane z przygotowaniami do walki. Po pamiętnym odejściu z teamu Grega Jacksona i ostatnich treningach z Henrym Cejudo teraz Jones poszukuje… sparingpartnerów!

35-letni Amerykanin najwyraźniej uznał, że lepiej będzie oficjalnie poszukać zawodników chętnych do treningu w sieci zamiast starać się na „wyciągnięcie” fighterów z ich rodzimych klubów co mogłoby spowodować sporo zamieszania.

Oczywiście w takim momencie, gdy Jon Jones zamieszcza ogłoszenie zapewne znajdzie się wielu takich, którzy sami z siebie będą zainteresowani wspólnymi treningami i sesjami sparingowymi z byłym mistrzem UFC.

W treści ogłoszenia „Bones” napisał:

„W tym momencie poszukuję mańkutów walczących w kategorii ciężkiej i półciężkiej i są zainteresowani treningami w Albuquerque w lutym. Oczywiście chętnie was za to sowicie wynagrodzę, przysyłajcie zgłoszenia na info@jonnybones.com”

Zostaw ocenę
0
0