joker przed galą gromda 16 chcę byc numerem jeden

Joker przed GROMDA 16: „Chcę być numerem jeden. Żaden z GROMDZIARZY nie jest gotowy na to co ja!” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 27 lutego 2024

Jakub Szmajda dał się poznać kibicom organizacji GROMDA jako zwycięzca turnieju na piętnastej edycji. Joker wróci do ringu już na gali GROMDA 16. Co przed startem powiedział twardy bijok?

Jakub Szmajda w efektownym stylu wygrał turniej na gali GROMDA 15. Popularny „Joker” zdemolował trzech rywali i szybko wyrobił sobie nazwisko. Efektowne wygrane przez nokauty zapewniły Szmajdzie zainteresowanie fanów, a także ofertę szybkiego powrotu do ringu.

Jakub Szmajda stoczy kolejną krwawą walkę na gołe pięści już 1 marca na gali GROMDA 16. Michał Tuszyński przypomniał fanom i samemu „Jokerowi”, że jeszcze rok temu Jakub Szmajda zapowiadał, że nie interesują go starty w Gromdzie.

Joker szybko wyjaśnił ten temat:

– Wtedy to był taki okres, że byłem zawodnikiem innej federacji, byłem jej mistrzem. Też inne organizacje mnie interesowały. Nie chodziło tutaj o nic personalnego odnośnie Gromdy. Miałem swoje takie prywatne, perypetie życiowe kiedy pytano mnie o Gromdę i właśnie przez to była taka, a nie inna odpowiedź.

Zapytany o starty w boksie amatorskim czy nawet zawodowym Joker odpowiedział, że skupia się na startach w Gromdzie. Szmajda ma ambitne plany i chce zostać mistrzem:

– Jestem w Gromdzie i jestem tu po to, żeby zostać numerem jeden. Chcę być najlepszym. Nieważne kto stanie na mojej drodze, będę z nim walczył będę dawał z siebie wszystko. Na pewno jestem pewien, że żaden z zawodników GROMDY nie jest gotowy na to co ja i w pojedynkach ze mną życzę im bardzo dużo zdrowia.

Reporter Michał Tuszyński dopytał – „Żaden masz na myśli każdego zawodnika, nawet tych ze ścisłej czołówki?”

Joker skomentował:

– Każdego. Oczywiście szanuję ich jak najbardziej, są mocnymi zawodnikami, ale jak dojdzie do walki to sentymenty na bok i chcę być najlepszy, chcę być numerem jeden.

Gala GROMDA 16: W Imię Zasad odbędzie się w piątek 1 marca. Transmisja z gali GROMDA 16 będzie dostępna wyłącznie na GROMDA.tv. Koszt dostępu PPV wynosi 34,99 zł.

gromda 16 ppv
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments