johnny eblen mistrz bellatora atakuje gordona ryana za doping

Johnny Eblen mistrz Bellatora atakuje Gordona Ryana za doping: „To przez sterydy posypało ci się zdrowie”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 października 2023

Johnny Eblen mistrz Bellatora zaatakował Gordona Ryana za podejście do dopingu. Eblen zwrócił uwagę doskonałemu grapplerowi, że ten ma problemy zdrowotne właśnie przez stosowanie anabolików. Zawodnik American Top Team zamieścił długi wpis, w którym przedstawił swój punkt widzenia na ten temat.

Johnny Eblen to mistrz organizacji Bellator w kategorii średniej. Pod koniec września Eblen obronił mistrzowski pas kiedy brutalnie znokautował Fabiana Edwardsa na gali Bellator 299 w Dublinie.

Eblen odniósł się na twitterze do wypowiedzi Gordona Ryana, jednego z najlepszych zawodników startujących w zawodach grapplingowych. „King” Ryan zasugerował, że to dobrze, że UFC kończy współpracę z USADA i że zawodnicy MMA będą mogli zrobić lepszą formę.

Johnny Eblen skrytykował Gordona Ryana za doping

Johnny Eblen nie był zadowolony z tych słów i w długim wpisie przedstawił swój punkt widzenia na zaistniałą sytuację:

„Nie że chcę stworzyć jakiś niechciany konflikt jednak Gordon Ryan właśnie powiedział, że w MMA zawodnicy powinni móc stosować sterydy, dlatego że rzekomo wtedy walki byłyby bardziej widowiskowe.

Hej bracie, jest powód przez który tak bardzo posypało ci się zdrowie i to ma wiele wspólnego z tym, że chcesz być showmanem. Zawodnicy też są ludźmi i po zakończeniu kariery przecież mają dalsze życie. Sterydy i inne środki dopingujące niszczą dobre funkcjonowanie organizmu wraz z upływem czasu. Brałeś te gówno i teraz utknąłeś w martwym punkcie i chcesz nas wszystkich ściągnąć na dół ze sobą. Ja mam nadzieję, że organizacje MMA podejdą na serio do tematu uszkodzeń mózgu oraz ciała u zawodników którzy kończą kariery.

Jedną rzeczą jest branie sterydów kiedy się tylko kulasz w parterze, a inną kiedy przyjmujesz ciosy pięściami, kolanami czy kopnięcia w twarz. Oczywiście to wygodne dla ciebie by mówić o sterydach kiedy jesteś grapplerem i nie toczysz walk.

Jak możesz być uznawanym za najlepszego zawodnika w historii skoro, aby trenować potrzebujesz stosować sterydy? Mówisz mi, że ten gość po prawej także osiągałby dobre wyniki gdyby nie był na soku? Nie odbierajcie mnie źle, jest świetny w tym co robi jednak nie potrafi zdziałać niczego bez anabolików.”

Zostaw ocenę
2
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments