bellator 299 johnny eblen znokautował edwardsa video

Bellator 299: Johnny Eblen brutalnie znokautował Fabiana Edwardsa! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 września 2023

W main evencie gali Bellator 299 zmierzą się Johnny Eblen i Fabian Edwards. Stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski kategorii średniej. Reprezentant American Top Team stanie do obrony pasa na gali w Dublinie. Czy Fabian Edwards odbierze pas Eblenowi?

W walce wieczoru gali Bellator 299 dojdzie do starcia o pas mistrzowski Bellatora w kategorii średniej. Niepokonany mistrz Johnny Eblen stanie do obrony mistrzowskiego trofeum w pojedynku z Anglikiem Fabianem Edwardsem.

Obaj zawodnicy stoczyli po dziewięć walk dla Bellatora jednak to Amerykanin może się pochwalić rekordem 9-0 w amerykańskiej organizacji. „The Assassin” przegrywał po decyzjach z Costello Van Steenisem oraz Austinem Vanderfordem.

Młodszy brat mistrza UFC, Leona Edwardsa zrobił jednak w ostatnich latach spory progres, a wygrane nad Lyoto Machidą, Charlie Wardem i Gegardem Mousasim zapewniły mu przepustkę do pojedynku o mistrzowski pas.

Obstawiaj gale Bellatora na eFortuna.pl!

Bellator 299: Eblen vs. Edwards – relacja, wynik walki

Eblen rozpoczął od high kicka oraz low kicka. Kolejne kopnięcia w wykonaniu mistrza. Fabian Edwards odpowiada kopnięciem na korpus. Eblen zaatakował nogę wykroczną pretendenta. Edwards stara się atakować ciosami bokserskimi. Na ten moment niewiele z tego wychodzi i to Amerykanin wydaje się być sprytniejszy w akcjach stójkowych. Kombinacja bokserska Eblena. Middle kick Edwardsa, mistrz odpowiada tym samym. Fabian starał się zepchnąć Johnny’ego na siatkę. Anglik atakuje kopnięciami jednak zawodnik American Top Team nic sobie z tego nie robi idzie do przodu i po chwili wchodzi w nogi rywala. Eblen pracuje nad uzyskaniem obalenia. Nic z tego nie wyszło, ale na rozerwanie klinczu posłał łokieć w głowę Anglika. Mocny low kick Edwardsa. Obaj zawodnicy wypuszczają zdecydowanie więcej kopnięć niż ciosów bokserskich. Edwards podkręcił tempo pod koniec rundy i wyprowadził solidny lewy. Koniec rundy, która była wyrównana jednak sędziowie pewnie wypunktują ją na konto Eblena.

Drugą odsłonę także otwieramy serią kopnięć. Nogi oraz korpus to główne cele obu zawodników. Mało jest ataków na głowę rywala. Wymiana ciosów po której Edwards siada na tyłku jednak szybko się podnosi. Amerykanin dociska Anglika do siatki i stara się przenieść walkę na matę. Nic z tego. Wracamy na środek klatki i fighterzy wreszcie zaczynają wymieniać ciosy bokserskie. Ładna akcja mistrza, który kolejny raz trafia pretendenta. Seria kopnięć, tu z kolei częściej i mocniej trafia Anglik. Eblen kolejny raz wchodzi w nogi rywala, udaje mu się rzucić rywalem o matę jednak ten w mgnieniu oka wstaje i ucieka pod siatkę. Po raz kolejny po rozerwaniu klinczu zawodnicy wchodzą w wymianę, początkowo lepiej trafia Johnny jednak na koniec to Fabian zadaje celny cios łokciem, który wstrząsnął głową rywala. Interesująca runda!

Niesamowite! Eblen ruszył niczym rozjuszony byk i bardzo szybko powalił potężnym prawym rywala, który padł na plecy. Johnny Elben szybko dobił Fabiana Edwardsa ciosami ground and pound i łokciami i jest po walce! WOW! Niesamowita demonstracja siły w wykonaniu mistrza!

Johnny Eblen pok. Fabiana Edwardsa przez TKO w 3. rundzie (prawy oraz ciosy w parterze)

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments