janikowski o kuberskim powinien się sprawdzić z rywalem który stawi mu opór

Janikowski o Kuberskim: „Powinien się sprawdzić z rywalem, który stawi mu opór”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 30 marca 2024

Damian Janikowski wypowiedział się na temat Piotra Kuberskiego i jego pozycji rankingowej. Zapaśnik uważa, że Qbear nie powinien czekać tylko przejść kolejny sprawdzian z wszechstronnym oponentem.

Damian Janikowski mocno nastawia się na rewanżową walkę z Pawłem Pawlakiem. Do drugiej walki Janikowskiego z Pawlakiem ma dojść w okresie wakacyjnym.

Damian był gościem Artura Mazura w programie Klatka po klatce gdzie wypowiedział się między innymi na temat Piotra Kuberskiego.

Medalista olimpijski ma zdecydowanie większe doświadczenie jak chodzi o starty w klatce federacji KSW. Damiano uważa, że Qbear powinien przejść jeszcze jeden sprawdzian nim otrzyma szansę walki o mistrzowski pas.

Janikowski zasugerował zawodnikowi ANKOS MMA by ten nie czekał długo na pojedynek z wygranym starcia Pawlak vs. Janikowski 2, tylko by stoczył w międzyczasie kolejne starcie.

– Jeśli chodzi o Kuberskiego, jest wielkim gościem jak na dywizję średnią. Powinien się bić w wadze do 93 kilogramów, ale ok, jest u nas, zapraszamy. Z tego co wiem on czeka na mnie, albo Pawła Pawlaka. Chciałby bić się z wygranym o pas, ale moim zdaniem jeśli miałby długo czekać to powinien w międzyczasie stoczyć pojedynek. Z kimś kto dobrze się bije w stójce i w parterze, kto mu stawi opór tu i tu.

Damian Janikowski o pozycji Piotra Kuberskiego i sytuacji w rankingu kategorii średniej.

– Tak naprawdę wygrał dwie walki, drabinkowo wskoczył błyskawicznie i szybko, bo teraz jest numerem 2. Ja bym go jeszcze sprawdził z jednym zawodnikiem. Też kiedyś wygrałem kiedyś 2-3 walki i nie biłem się od razu o pas. Tu gość wygrywa z numerem 9, teraz Michałem i jest już numerem 2 i bije się o pas. Powinien jakiś sprawdzian jeszcze zrobić, tylko pytanie z kim?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments