jan błachowicz wskazał zwycięzcę walki pereira vs hill

Jan Błachowicz wskazał zwycięzcę walki Pereira vs. Hill i zapowiada – „Wygram z Rakiciem i…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 listopada 2023

Jan Błachowicz wypowiedział się na temat walki Alex Pereira vs. Jamahal Hill. W rozmowie z dziennikarzami MiddleEasy Błachowicz wskazał kto jego zdaniem będzie zwycięzcą w tym starciu. Polak zapowiedział także, że wygra z Rakiciem.

Jan Błachowicz udzielił wywiadu portalowi MiddleEasy. W trakcie długiej rozmowy Polak wypowiedział się między innymi na temat potencjalnego zestawienia Alex Pereira vs. Jamahal Hill. Błachowicz wskazał na kogo postawiłby swoje pieniądze w tej walce.

Janek po raz kolejny przyznał, że był rozczarowany tym, że „Poatan” nie wyzwał go do walki po wygranej z Jirim Prochazką. Zawodnik WCA Fight Team nadal jest niezadowolony z werdyktu sędziowskiego w walce do której doszło na UFC 291.

Oto co Jan Błachowicz powiedział na temat potencjalnego starcia Alex Pereira vs. Jamahal Hill:

„Zobaczymy jak Jamahal będzie się czuł po długiej przerwie związanej z kontuzją i rehabilitacją. Zawsze po operacji masz takie myśli gdzieś z tyłu głowy, że coś może pójść nie tak. Nie wiesz do końca jak będziesz się czuł w walce, czy noga nie będzie boleć. Nie wiem, w tej chwili postawiłbym swoje pieniądze na Pereirę.”

Błachowicz zapowiedział co może się stać jeśli Alex Pereira wygra z Jamahalem Hillem. Polak ma już w głowie plan na kolejne mistrzowskie rozdanie w kategorii półciężkiej.

„Jeśli Pereira faktycznie zmierzy się z Hillem i go pokona to ja pokonam Aleksandara Rakicia i później ciężko będzie nie przyznać mi szansy rewanżu. Naprawdę to była niejednogłośna decyzja i uważam, że sędziowie popełnili wtedy błąd.”

Jan Błachowicz zmierzy się z Aleksandarem Rakiciem na gali UFC 297 w Toronto. Walka odbędzie się 20 stycznia 2024 roku i wejdzie w skład głównej karty. Jan Błachowicz już raz walczył z Aleksandarem Rakiciem i pokonał wtedy Serba przez TKO.

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments