Wikłacz vs Martins na Colosseum

Jakub Wikłacz: „Prawdziwe współczesne Koloseum, gdzie można zobaczyć legendy i sportowców z krwi i kości”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 31 maja 2023

Jakub Wikłacz na łamach strony internetowej federacji KSW zapowiedział swą walkę z Werllesonem Martinsem na gali XTB KSW Colosseum 2. Mistrz kategorii koguciej jest zadowolony z faktu, że przyjdzie mu walczyć we współczesnym wydaniu Koloseum.

Jakub Wikłacz w świetnym stylu doszedł do walki o pas KSW wygrywając po drodze z Patrykiem Surdynem, Antunem Račiciem i Bruno Augusto Dos Santosem. W grudniu 2022 roku podczas XTB KSW 77 zmierzył się z Sebastianem Przybyszem i w fenomenalnym, pięciorundowym boju mistrzowskim pokonał go na punkty. Przed nadchodzącym starciem Jakub liczy, że i tym razem fani zobaczą świetny pojedynek na najwyższym poziomie.

Jakub Wikłacz początkowo miał zmierzyć się w obronie pasa z Zuriko Jojuą, ale ten musiał wycofać się z walki z powodu kontuzji. W jego miejsce wszedł Werlleson Martins, jednak ta zmiana nie ma dla Polaka znaczenia.

„Będąc mistrzem nie ma wybierania walk, nie ma jakiegokolwiek kalkulowania. Wiesz, że musisz się bić z najlepszymi, bo jeżeli jesteś mistrzem, to tak jak sam nazwa wskazuje, jesteś najlepszy. Będę bronił tego pasa. Ktokolwiek będzie chciał go wziąć, będzie się musiał liczyć z tym, że wejdzie ze mną do klatki.”

XTB KSW Colosseum 2 – gdzie oglądać?

Gala XTB KSW Colosseum 2, na której w walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się po raz trzeci ze Scottem Askhamem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 3 czerwca i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Jakub Wikłacz: „Prawdziwe współczesne Koloseum…”

Jak ocenia swojego nowego rywala Jakub Wikłacz oraz jak nowy mistrz kategorii koguciej zapatruje się na udział w gali XTB KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym?

„Werlleson ma bardzo solidną stójkę, mocne uderzenie i walczy do końca. Na pewno nie odpuszcza. Jest charakternym zawodnikiem. Potrafi w każdej minucie być niebezpieczny. To będzie czysta, sportowa walka na najwyższym poziomie. To szanss na naprawdę coś niezwykłego, prawdziwe współczesne Koloseum, gdzie można zobaczyć legendy i sportowców z krwi i kości, którzy naprawdę poświęcają swoje życie, oddają wszystko, żeby móc wystąpić na tak legendarnym obiekcie jak ten.”

Kursy bukmacherskie – XTB KSW Colosseum 2

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę XTB KSW Colosseum 2 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Faworytem bukmacherów jest Jakub Wikłacz, na którego wygraną wystawiono kurs 1.3, natomiast na wygraną Werllesona Martinsa ustalono kurs wysokości 3.27.

Gale XTB KSW Colosseum 2 obstawisz u polskiego legalnego bukmachera firmy eFortuna.pl, która jest równocześnie oficjalnym sponsorem organizacji KSW. Na stronie znajdziesz również kursy i typy na inne walki, które odbędą się na czerwcowej gali. W klatce KSW zobaczymy m.in. Mameda Khalidova, Mariusz Pudzianowskiego, czy Arkadiusza Wrzoska.

źródło: oficjalna strona internetowa federacji KSW

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments