jake paul zaskakuje mam żelazną szczękę sprawdzę jak bije tyson

Jake Paul zaskakuje: „Mam żelazną szczękę. Sprawdzę jak mocno bije Mike Tyson!”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 27 marca 2024

Jake Paul mocno zaskoczył ostatnią wypowiedzią. Amerykański youtuber stwierdził, że ma żelazną szczękę i zamierza sprawdzić siłę ciosu Mike’a Tysona!

Jake Paul to youtuber i influencer, który zapałał miłością do boksu i postanowił rozpocząć zawodową karierę. Do tej pory Paul mierzył się z weteranami MMA lub z średniej jakości pięściarzami, którzy nie mieli wielkich osiągnięć.

20 lipca w Teksasie Jake Paul stanie przed wielkim testem. „The Problem Child” zmierzy się z legendarnym Mikem Tysonem. Choć „Iron” Mike ma już swoje lata to należy pamiętać o tym, że mierzył się on z fenomenalnymi oponentami w czasach które śmiało można uznać za szczyt popularności zawodowego boksu.

Jake Paul sprawdzi siłę ciosu Tysona

Jake Paul mocno zaskoczył przed starciem z Tysonem. Youtuber zapowiada, że zamierza przetestować siłę ciosu Mike’a. Paul uważa, że ma żelazną szczękę.

– Chcę sprawdzić, jak mocno bije. Naprawdę chcę się o tym przekonać, stary. Sprawdźmy te legendy, mity, historie, bo to „Żelazny” Mike Tyson. Ja mam żelazną szczękę, ludzie o tym wiedzą. Potrafię przyjąć cios na szczękę i wydaje mi się, że niektórzy wątpią w to, że jestem w stanie wytrzymać jego siłę. To czyni tę walkę interesującą.

– Ja się tą walką nie stresuję. Jestem podekscytowany, dosłownie nie mogę się doczekać, kiedy staniemy w przeciwnych narożnikach i będę mógł posłać je…ane zabójcze spojrzenie w jego kierunku – dodał Paul. – Po pierwszym spotkaniu twarzą w twarz odszedłem śmiejąc się do siebie. Bo to szalone! Moje gałki oczne i gałki Mike’a Tysona spotkały się na face to face. Nie mogłem w to uwierzyć. Do tego fakt, iż będzie to transmitowane na Netfliksie – to zrewolucjonizuje świat boksu.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments