Jake Paul vs Nate Diaz bramka wpływy

Jake Paul vs. Nate Diaz z drugą najwyższą bramką w historii gal sportów walki w American Airlines Center w Dallas!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 sierpnia 2023

Bokserska walka Jake Paul vs. Nate Diaz będzie miała drugie najwyższe wpływy z bramki w historii gal sportów walki organizowanych w American Airlines Center w Dallas. Informacja została przekazana w specjalnym komunikacie.

Według informacji prasowej walka Paul vs. Diaz zajmie drugą lokatę za galą UFC 277: Nunes vs. Pena 2, która wykręciła wynik 4,45 miliona dolarów. Do tej pory na drugim miejscu plasowała się gala UFC 211: Miocić vs. dos Santos, na której wpływy z bramki wyniosły 2,66M dolarów.

Bokserska potyczka Jake’a Paula z Natem Diazem wpasuje się zatem między te dwie kwoty. Co ciekawe w ostatnich dniach pojawiały się informacje o tym, że bilety nie sprzedają się najlepiej, więc na twitterze natychmiast padły pytania skąd nagły wzrost sprzedaży i kto kupił wejściówki.

W ostatecznym rozrachunku nie ma to jednak znaczenia, gdyż w przypadku tej gali i tak bardziej liczyć się będą sprzedane subskrypcje PPV i to na ten wynik będziemy oczekiwali z niecierpliwością. Okaże się bowiem jaką „wartość” wygenerowali wspólnie influencer oraz były zawodnik UFC.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments