Jake Paul vs Nate Diaz boks

Jake Paul vs. Nate Diaz! „5 sierpnia pogrzeb Nate’a, wyślemy go w trumnie do Dany White’a.”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 kwietnia 2023

Ariel Helwani poinformował, że Jake Paul i Nate Diaz zmierzą się na sierpniowej gali bokserskiej w Dallas. Pojedynek zakontraktowano na osiem rund i odbędzie się on w kategorii do 185 funtów. Oczywiście dostęp do wydarzenia będzie sprzedawany w systemie PPV.

W styczniu Jake Paul ogłosił podpisanie umowy z organizacją PFL. Już wtedy Amerykanin zapowiadał, że jego celem będzie stoczenie bokserskiego pojedynku z Natem Diazem, a następnie rewanż na zasadach MMA. Jake Paul podpisał kontrakt z PFL! „Walka bokserska z Natem Diazem, a później rewanż na zasadach MMA w PFL” [VIDEO]

Teraz pierwsza z walk została oficjalnie zatwierdzona. Jake Paul i Nate Diaz dogadali wszelkie szczegóły i podpisali kontrakty na 8-rundowe starcie w bokserskim ringu. Pojedynek został zakontraktowany w limicie kategorii średniej.

Walka odbędzie się 5 sierpnia w American Airlines Center, czyli arenie sportowej, w której swe mecze rozgrywają Dallas Mavericks drużyny grającej w koszykarskiej lidze NBA oraz zawodnicy Dallas Stars, czyli hokeiści występujący w lidze NHL.

Podpisanie kontraktów skomentował Jake Paul, który w sieci napisał:

„5 sierpnia odbędzie się pogrzeb Nate’a Diaza, którego odeślemy w trumnie do Dany White’a.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments