Jake Paul pokonał Nate'a Diaza video

Jake Paul pokonał Nate’a Diaza! Skrót walki [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 sierpnia 2023

Fani czekali od miesięcy na bokserski pojedynek Jake’a Paula z Natem Diazem. Zawodnicy zmierzyli się w Dallas i rozstrzygnięcie zapewne stanowi spory zawód dla sympatyków weterana UFC. Jake Paul pokonał Nate’a Diaza na punkty. Poniżej znajdziecie skrót walki.

Jake Paul i Nate Diaz podkręcali atmosferę przed tym zestawieniem od dłuższego czasu. Ostatni tydzień obfitował w wyzwiska padające z obu stron, a krewki Diaz próbował nawet zaatakować Paula ciosami i kopnięciami w trakcie oficjalnego spotkania twarzą w twarz po ważeniu.

Kiedy zawodnicy wreszcie zameldowali się w ringu publiczność w Dallas wstała z miejsc i z wielkim zainteresowaniem śledziła pięściarską potyczkę youtubera z weteranem organizacji UFC.

Mało kto zapewne spodziewał się takiego rozstrzygnięcia tego zestawienia. Zawodnicy nie tylko przewalczyli pełne dziesięć rund, lecz podczas odczytywania werdyktu sędziowskiego to ręka Jake’a Paula powędrowała ku górze.

Influencer mógł cieszyć się z wygranej jednak wielu fanów komentuje, że wraz z upływem czasu walki to Diaz zyskiwał przewagę i gdyby starcie było zakontraktowane na 12, a nie na 10 rund to młodszy z braci Diaz zapewne by je wygrał na punkty.

Nie można jednak odebrać Paulowi tego, że znacznie przeważał we wstępnej fazie pojedynku, a w końcowych rundach po prostu ewidentnie zabrakło mu tlenu. Ostatecznie sędziowie punktowali: 97-92, 98-91, 98-91. Większość ekspertów i dziennikarzy widziało to starcie uznając, że było bardziej wyrównane niż wskazywałby na to oficjalny werdykt sędziowski.

Jake Paul vs. Nate Diaz – skrót walki

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments