jairzinho rozenstruik rozbił shamila gazieva w walce wieczoru ufc vegas 87

Jairzinho Rozenstruik rozbił Shamila Gazieva w walce wieczoru UFC Vegas 87

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 marca 2024

W walce wieczoru gali UFC Vegas 87 w octagonie starli się Jairzinho Rozenstruik i Shamil Gaziev. Pojedynek zakontraktowano w kategorii ciężkiej.

Galę UFC Vegas 87 uświetnił pojedynek zawodników królewskiej kategorii wagowej. Jako ostatni do octagonu weszli doświadczony Jairzinho Rozenstruik oraz niepokonany Shamil Gaziev.

Rozenstruik to zawodnik, który walczył już w UFC w momencie, gdy Gaziev dopiero stawiał pierwsze kroki i debiutował w zawodowym MMA. Jest to jednak walka w kategorii ciężkiej, a w tej dywizji jeden cios może przesądzić o wszystkim.

Mocny low kick Rozenstruika. Gaziev natychmiast chce iść w nogi rywala. Bigi Boy świetnie się broni. Jair trafia prawym. Kolejna próba wejścia w klincz w wykonaniu Shamila. Jairzinho stara się kąsać rywala krótkimi prostymi. Gaziev ma już mocno zaczerwieniony nos i twarz. Próba potężnej bomby w wykonaniu Rozenstruika. Shamil starał się zaatakować kombinacją jednak natychmiast „połknął” prosty od Rozenstruika. Gaziev trafia mocnym prawym. Zawodnik z Surinamu odpowiada prostym. Klincz pod siatką. Shamil Gaziev atakuje kolanami. Reprezentant Bahrajnu dociska rywala do siatki. Shamil świetnie przechwycił nogę Rozenstruika, podciął drugą i obalił rywala na matę. 30 sekund do końca rundy. Rozenstruik powinien starać się wypracować nieaktywność oponenta. Koniec pierwszej rundy.

Jair rozpoczyna od kopnięć. Próba ataku kombinacją. Rozenstruik jest szybszy jednak musi być aktywny i wyprowadzać ciosy. Ładny prosty Jaira. Gaziev póki co statycznie. Cios na cios, obaj zawodnicy trafili. Dobry lewy prosty Gazieva. Rozenstruik stara się zmieniać cel ataku i miesza uderzenia na głowę z ciosami na korpus. Ładne kolano Shamila. Rozenstruik rozpoczyna kickbokserską pracę. Seria dobrych lewych Rozenstruika. Shamil idzie w klincz jednak Jair wybronił ofensywną akcję zapaśniczą rywala. Obaj zawodnicy wyprowadzają ciosy kolanami. Półtora minuty do końca rundy. Sporo wymęczającego klinczu pod siatką.

Wymiana ciosów prostych. Rozenstruik kontynuuje okopywanie nogi wykrocznej rywala. Tempo Shamila znacznie spadło. Jair tafia prostym. Gaziev trafił lewym. Shamil łapie głębokie wdechy. Kolejny dobry prosty Rozenstruika. Jairzinho zaczyna trafiać zarówno na głowę jak i korpus rywala. Podwójny lewy Rozenstruika. Surinamczyk świetnie miesza ciosy. Kolejny dobry lewy Jaira i mocny low kick. Shamil Gaziev odpłaca rywalowi mocnym prawym. Shamil będzie miał wkrótce problem z poruszaniem. Bardzo dobra dyspozycja Rozenstruika. Koniec rundy.

Bardzo dobra praca Ronzestruika lewym. Shamil Gaziev rusza do przodu. Dobra wymiana obaj zawodnicy zadali po celnym ciosie. Gaziev idzie w klincz i chce sprowadzić rywala na matę. Nic z tego, Rozenstruik doskonale się wybronił. Wracamy na środek octagonu. Dwie fenomenalne kombinacje Rozenstruika i Gaziev zachwiał się na nogach. Lewy-lewy i low kick w wykonaniu Jairzinho Rozenstruika. Jair trafia i Gaziev wypluwa ochraniacz na szczękę. Chwila przerwy, jednak walka została szybko wznowiona. Rozenstruik fantastycznie podkręcił tempo pod koniec rundy, spróbował obalić rywala a gdy to nie wyszło trafił rywala kilkukrotnie.

Koniec walki! Shamil Gaziev zgłosił, że nie widzi na jedno oko i sędzia Marc Goddard przerwał pojedynek przed rozpoczęciem piątej rundy. Jairzinho Rozenstruik rozbił Shamila Gazieva w walce wieczoru UFC Vegas 87.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments