islam makhachev vs charles oliveira 2 na ufc 297 w kanadzie

Islam Makhachev vs. Charles Oliveira 2 na UFC 297 w Kanadzie

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 listopada 2023

Według najnowszych plotek zza oceanu Islam Makhachev i Charles Oliveira staną do rewanżowego pojedynku na styczniowej gali UFC 297 w Kanadzie. Brazylijczyk po gali UFC w Sao Paulo potwierdził, że padło pytanie ze strony UFC o ten termin.

Do walki Islam Makhachev vs. Charles Oliveira 2 miało dojść na gali UFC 294 w Abu Dhabi. Niestety Brazylijczyk doznał potężnego rozcięcia na jednym z ostatnich treningów przed wylotem do Zjednoczonych Emiratów Arabskich i musiał wycofać się z udziału w gali.

Islam Makhachev stanął do obrony pasa w boju z Alexem Volkanovskim, którego szybko znokautował. Dagestańczyk po wygranej zapowiedział, że chce przejść do dywizji wyżej co Dana White skwitował słowami, że umożliwi mu to jeśli przez kolejny rok zdoła bronić pas kategorii lekkiej.

Według doniesień Ariela Helwaniego – Islam Makhachev i Charles Oliveira mają zmierzyć się w rewanżowej potyczce 20 stycznia na gali UFC 297 w Kanadzie. Przypominamy, że to właśnie w tym kraju „Do Bronx” posłał na deski Beneila Dariusha.

Oliveira został zapytany o plotki po gali UFC w Sao Paulo. Były mistrz przyznał, że podczas zakulisowej rozmowy w trakcie wydarzenia padł taki temat w szatni.

„Usłyszeliśmy o tym po raz pierwszy dopiero dzisiaj w szatni. Taki jest jednak potencjalny termin powrotu – styczeń. Zobaczycie takiego Charlesa jakiego znacie, dążącego do poddania lub nokautu, do wygranej przed czasem. Chcę zostać mistrzem, chcę być kolejnym mistrzem. Na tym się skupiam.”

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments