islam makhachev reaguje na wyniki ufc austin gamrot

Islam Makhachev reaguje na wyniki UFC Austin. Mistrz wymienił czterech pretendentów i pominął Gamrota!

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 06 grudnia 2023

Islam Makhachev zareagował na zmiany w rankingu oraz walki które odbyły się na gali UFC w Austin. Mistrz kategorii lekkiej wymienił cztery nazwiska i pominął Mateusza Gamrota.

Islam Makhachev, mistrz organizacji UFC w kategorii lekkiej zareagował na wydarzenia, które miały miejsce na gali UFC w Austin. Dagestańczyk najwyraźniej z uwagą przyglądał się temu co działo się w Moody Center.

Król kategorii lekkiej wypowiedział się na platformie X gdzie wymienił nazwiska czterech pretendentów. Niestety Makhachev pominął Mateusza Gamrota. Nie jest też tak, że Islam wspomniał czterech fighterów, którzy walczyli na gali w Austin, wręcz przeciwnie zwrócił się do szerszego grona rywali.

– Arman, Dustin, Justin i Charles są dobrzy i są w topowej piątce na świecie jednak żaden z nich nie zdobędzie mistrzowskiego pasa dopóki ja tu jestem! To tyle.

Podsumowując Makhachev wymienił czterech potencjalnych rywali: Armana Tsarukyana, Dustina Poiriera, Justina Gaethje oraz Charlese Oliveirę. Reprezentant American Kickboxing Academy nie wygląda zatem poza top 5 rankingu.

Wydaje się, że w takim wypadku nawet wygrana w kolejnej walce może nie dać Mateuszowi Gamrotowi przepustki do starcia z Makhachevem, chyba że „Gamerowi” udałoby się pokonać jednego z wymienionych przez Islama zawodników. W takiej sytuacji zapewne Gamrot zastąpiłby przegranego w gronie potencjalnych oponentów mistrza kategorii do 70 kilogramów.

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zyga
2 miesięcy temu

Mówił o tamtych pominoł Gamrota bo gamrot zabierze mu pas