igor michaliszyn powrót do klatki ksw

Igor Michaliszyn sugeruje powrót do klatki KSW

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 grudnia 2023

Igor Michaliszyn zasugerował w mediach społecznościowych, że wkrótce powróci do klatki KSW. Zawodnik pauzował w ostatnim czasie z powodu kontuzji.

Igor Michaliszyn zdominował w kwietniu Krystiana Bielskiego. Następnie reprezentant Silesian Cage Club miał pojawić się w okrągłej klatce federacji KSW na wrześniowej gali KSW 86 we Wrocławiu.

Niestety Michaliszyn doznał urazu, który nie tylko wykluczył go z tego startu, lecz także sprawił, że zawodnik nie zdążył wrócić do klatki w 2023 roku. Oznacza to, że wysoko notowany fighter zakończy rok z zaledwie jedną walką na koncie.

Teraz Michaliszyn opublikował wpis na instagramie, w którym zapowiedział swój powrót do klatki KSW:

– Już wkrótce. Chwila odpoczynku i zaleczenie kontuzji dobrze zrobiło! Czasami trzeba cofnąć się w pamięci i przypomnieć sobie dlaczego… Dziękuję mojemu całemu zespołowi, że zawsze jest ze mną „Zwycięstwo bierze się z wydobycia z siebie tego, co najlepsze, gdy czujesz się najgorzej”.

Wydaje się, że zajmujący trzecie miejsce w rankingu KSW w kategorii do 77 kilogramów Michaliszyn powinien wrócić do klatki na gali KSW 91 lub KSW 92. Więcej na ten temat wkrótce.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments