Hunt uderzył Richmana konferencja

Hunt spoliczkował Richmana i się zaczęło! Potężna zadyma na konferencji przed galą BKFC: KnuckleMania 3! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 stycznia 2023

Dawno już nie mieliśmy takiej sytuacji na konferencji prasowej przed galą czy to jak chodzi o MMA czy o walki na gołe pięści. Lorenzo Hunt spoliczkował Mike’a Richmana na konferencji przed galą BKFC: KnuckleMania 3, a następnie zawodnicy skoczyli do siebie tak, że runęła „ścianka” reklamowa. Potrzeba było kilku osób by sprowadzić zawodników na ziemię, a następnie ich rozdzielić!

Lorenzo Hunt i Mike Richman to bohaterowie main eventu gali Bare Knuckle FC: KnuckleMania 3, która odbędzie się 17 lutego w Tingley Coliseum w Albuquerque. Zawodnicy stoczą pojedynek o pas kategorii średniej.

Obaj zawodnicy legitymują się doskonałymi seriami kolejnych zwycięstw. Hunt wygrał siedem kolejnych walk natomiast Richman ma na koncie pięć kolejnych wygranych.

Jest to kolejna tego rodzaju scysja między Huntem i Richmanem, do pierwszej doszło pod koniec czerwca 2022 roku kiedy zawodnicy zaczęli się przepychać w hotelu jednak wtedy wokół nich było zdecydowanie więcej osób i sytuację udało się szybciej opanować.

Na konferencji prasowej przed wielkim eventem KnuckleMania 3 Hunt spoliczkował Richmana i się zaczęło! Potężna zadyma, zawodnicy musieli zostać rozdzieleni przez prezesa Dave’a Feldmana, przedstawicieli organizacji, a także ochroniarzy.

Lorenzo Hunt uderzył Mike’a Richmana! Zadyma na konferencji BKFC!

Przed atakiem Hunt powiedział:

„Nie możesz być tak głupi, ty głupi niespokojny sk….”

Na drugim nagraniu można zauważyć, że zawodnicy wraz z ochroną spadli poza podest/scenę jednak krewcy fighterzy szybko wrócili na nogi i byli gotowi do tego by ponownie skoczyć sobie do gardeł, na całe szczęście po pewnym czasie udało się opanować sytuację.

Zostaw ocenę
0
0