High League 5 za darmo. Darmowe walki i studio [WIDEO]

S
0
Opublikowano: 10 grudnia 2022

High League powraca z kolejną galą i emocjonującymi pojedynkami. Na kibiców czekają nie tylko walki freakowe, ale również starcia sportowe, a w jednym z nich zobaczymy zawodnika KSW Damiana Janikowskiego. Oglądaj za darmo High League 5 – darmowe walki i studio. Transmisja i stream online na żywo.

Tak jak w przypadku poprzednich gal, również i tym razem jeden z pojedynków zobaczymy za darmo. Za pośrednictwem serwisu YouTube transmitowane będzie studio rozpoczynające wydarzenie High League 5 oraz pierwsze zestawienie z karty walk.

High League 5 za darmo

Tym razem federacja przygotowała naprawdę mocny fight card. Zobaczymy wyczekiwane starcia freakowe jak np. Mateusz Murański vs Paweł Bomba oraz Alberto Simao vs Paweł Tyburski, jak również pojedynki sportowe. Mateusz Kubiszyn stanie przed wielkim wyzwaniem i zmierzy się Damianem Janikowskim, natomiast Dawid Załęcki zawalczy z Vaso Bakoceviciem.

Gala rozpocznie się o godzinie 20:00, a wydarzenie otworzy pojedynek powracającego do klatki Kamila „Hassiego” Hassana z debiutującym Wojciechem „Rekordzistą” Sobierajskim.


> Oglądaj HIGH League 5 <


HIGH League 5 stream online

Link do darmowej transmisji gali High League 5 znajdziesz poniżej. Transmitowane będą dwie pierwsze walki + studio z gali. Jeśli chcesz obejrzeć całą galę kliknij tutaj.

Kursy bukmacherskie na High League 5

Galę HIGH League 5 obstawić można tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start dla nowych użytkowników przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli pierwszy kupon będzie zwycięski gracz otrzymuje pełną wygraną, jeżeli zaś przegra – Fortuna zwraca wkład, maksymalnie do 600 zł na konto. Na kupon można dodać jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie okaże się nietrafione, zwrot postawionej kwoty wraca i można wykorzystać je na dalszą grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

Zostaw ocenę
0
0