gromda freak fight grabowski transfery

GROMDA wypożyczy następnych zawodników na gale freak fight? Szef organizacji komentuje! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 kwietnia 2024

GROMDA może wkrótce udostępnić kolejnych zawodników organizacjom freak fightowym. Czy transfery nastąpią także w drugą stronę? Sprawę skomentował Mariusz Grabowski.

Mariusz Grabowski szef organizacji GROMDA w najnowszym wywiadzie dla portalu FanSportu wypowiedział się na kilka interesujących tematów.

Szef najlepszej polskiej organizacji walk na gołe pięści opowiedział między innymi o swoim podejściu do występów zawodników organizacji GROMDA na innych galach, nawet tych freakowych.

Nawet największa gwiazda i mistrz organizacji GROMDA, czyli Mateusz „Don Diego” Kubiszyn, także ma za sobą występ w klatce freakowej federacji.

Czy zatem należy spodziewać się kolejnych wypożyczeń? A może do organizacji GROMDA trafią freak fighterzy znani z popularnych gal? Komentarz prezesa Grabowskiego:

– Ja na GROMDZIE nie wykluczam takich zestawień w przyszłości stricte sportowe zestawienie dwóch freaków. Ja nie chcę nic przekreślać czy Tyburski, czy inni zawodnicy. Jeśli z GROMDY idą do freaków, jak “Don Diego” i wielu innych, też paru też jest w kolejce. Niedługo będę jakieś ogłoszenia. Nie ma się co zamykać.

 Współpracujemy ze wszystkimi organizacjami czy w przypadku Ewy, czy FAME i innych zawodników, którzy będą niebawem ogłoszeni. Myślę, że promocja tym zawodnikom jest potrzebna i nam. Gdyby nie GROMDA, nigdy by nie poszli do freaków. A wystąpienie na gali we freakach, to promocja dla nas.

Wkrótce zostanie uruchomiona sprzedaż PPV na galę GROMDA 17. Wydarzenie tradycyjnie będzie można oglądać wyłącznie na GROMDA.tv.

Kto wygra walkę Don Diego vs. Balboa 2?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments