Kofi King wiadomość

GROMDA. Potężny „Kofi King” wysłał wiadomość do zawodników piątkowej gali! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 27 lutego 2023

Kofi King, nowy nabytek organizacji GROMDA ma mocne przesłanie do twardych uliczników walczących w ringu na gołe pięści. Zawodnik nastawia się na wygraną i zamierza ostro przetestować polskich bijoków.

Urugwajczyk mieszkający na stałe w Wielkiej Brytanii waży 114 kilogramów, więc gabarytami idealnie wpasował się w pozostałych GROMDZIARZY. Pytanie jak będzie z umiejętnościami? Przedstawiony przez organizację jako „mamucia maszyna do brutalnego nokautowania” zawodnik zdaje się być pewny siebie przed debiutem na gali organizacji prowadzonej przez prezesa Mariusza Grabowskiego.

Gala GROMDA 12 odbędzie się w piątek 3 marca. Start transmisji zaplanowano na 19:00, nie przegap tego wydarzenia!

-> Kliknij w baner i oglądaj GROMDA 12 na żywo

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie baner-gromda.png

„Kofi King” przesyła wiadomość do uczestników gali GROMDA 12!

Teraz Kofi King postanowił przesłać wiadomość do pozostałych uczestników gali GROMDA 12. Co do powiedzenia miał Urus z angielskim paszportem?

„Lecę do Polski na galę GROMDA. Maja tam twardych gości, ale ja ich przetestuję i zobaczę, jacy są twardzi. Idę po nokaut, zawsze idę po nokaut, to jest waga ciężka. Jedyna opcja to nokaut.

@fansportu.pl Kofi King wysyła wiadomość do zawodników GROMDY 🤯👊 #gromda #bareknuckle #bareknucklefc #kots #kingofthestreets #gromda12 #walka #walkinagolepiesci #mma ♬ dźwięk oryginalny – fansportu.pl
Zostaw ocenę
0
0