GROMDA 14. Znamy rywala „Goata”! OGROMNE wyzwanie przed Łukaszem Parobcem!

S
0
Opublikowano: 06 września 2023

Już w ten piątek czekają nas niesamowite emocje związane z galą GROMDA 14. Jednym z jej uczestników będzie Łukasz Parobiec, czyli popularny „GOAT”. Wyjątkowo już dziś poznaliśmy nazwisko jego przeciwnika!

-> GROMDA 14 obejrzysz na żywo TUTAJ

Parobiec to zdecydowanie jeden z najbardziej uwielbianych bijoków GROMDY. Prawdziwy weteran sportów walki na dobre związał się z organizacją Mariusza Grabowskiego. „GOAT” dołączył do niej na drugiej gali, gdzie w ostatniej rundzie znokautował Miłosza Wodeckiego. W grudniu zaliczył pierwszą od dawna porażkę w starciu z „Balboą”, ale odbił się już w maju. W jednym z superfightów w zaledwie 74 sekundy znokautował „French Vikinga”.

Łukasz Parobiec może się pochwalić 3. miejscem w rankingu GROMDY i rekordem 8-3. Wszyscy doskonale wiedzą, że znajduje się o włos od walki o pas z Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem, a kolejny spektakularny finisz na gali GROMDA 14 zdecydowanie umocni go na pozycji pretendenta.

Transmisja z GROMDA 14 odbędzie się 8 września wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv. Kliknij w baner i oglądaj na żywo!

gromda 14 prawo ulicy PPV

GROMDA 14: Znamy rywala Łukasza Parobca!

Wyjątkowo już dziś, a nie podczas ceremonii losowania organizacja odkryła kartę z nazwiskiem oponenta Parobca. „GOAT” przywita w GROMDZIE Luke’a Atkina! Brytyjczyk może pochwalić się trzema pasami mistrzowskimi w dwóch różnych kategoriach wagowych w walkach na gołe pięści. „Loose Cannon” jest też autorem najszybszego KO na wyspach, na co potrzebował zaledwie 7 sekund!

GROMDA 14 – gdzie oglądać? KUP PPV

Transmisja z GROMDA 14 odbędzie się 8 września i będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv. Do ringu ponownie wejdą najtwardsi GROMDZIARZE, jak VASYL, Scarface, czy Taeddy! Na gali GROMDA 14 zadebiutują także nowi zawodnicy, m. in. Maniu i Koala.

-=> Dostęp PPV – GROMDA 14: Prawo Ulicy!

Zostaw ocenę
2
2
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments