GROMDA 13 transmisja konferencja don diego balboa

GROMDA 13: Don Diego vs. Balboa – konferencja live o 18:00

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 maja 2023

Już dziś o godzinie 18:00 odbędzie się konferencja przed galą GROMDA 13. Na konferencji nie zabraknie bohaterów walki wieczoru. Don Diego i Balboa będą odpowiedzą na wiele pytań. Zapraszamy na transmisję live z tego wydarzenia.

Dziś o godzinie 18:00 odbędzie się specjalna konferencja prasowa promująca galę GROMDA 13. Na konferencji pojawią się bohaterowie wielkiego finału czyli Don Diego i Balboa. Mateusz Kubiszyn oraz Bartłomiej Domalik będą mieli okazję wypowiedzieć się przed pojedynkiem zaplanowanym na piątek.

W sieci pojawił się także nowy trailer gali GROMDA 13 – Świat zawsze potrzebował bohaterów. Doskonałą zapowiedź eventu możecie zobaczyć w dedykowanym artykule. GROMDA 13: Don Diego vs. Balboa – „Świat zawsze potrzebował bohaterów”. Doskonały trailer gali!

Konferencja prasowa promująca galę GROMDA 13 i pojedynek dwóch niepokonanych mistrzów walk na gołe pięści rozpocznie się o godzinie 18:00 i będzie dostępna poniżej.

GROMDA 13 – konferencja prasowa. Transmisja

Galę GROMDA 13 z walką Don Diego vs Balboa obejrzeć będzie można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

-> Oglądaj GROMDA 13 NA ŻYWO!

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments