kubisyzn vs domalik trailer

GROMDA 13: Don Diego vs. Balboa – „Świat zawsze potrzebował bohaterów”. Doskonały trailer gali! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 maja 2023

Organizacja GROMDA opublikowała doskonały trailer zapowiadający galę GROMDA 13. W walce wieczoru w wielkim finale zmierzą się Don Diego i Balboa. Kto będzie górą w tym starciu? Mateusz Kubiszyn czy Bartłomiej Domalik? Jedno jest pewne, świat zawsze potrzebował bohaterów!

Kolejny krwawy piątek już 26 maja! To właśnie wtedy dojdzie do wielkiego finału, w którym zmierzą się Don Diego oraz Balboa! Z tej okazji organizacja GROMDA opublikowała specjalny trailer zatytułowany „Świat zawsze potrzebował bohaterów”.

Bartłomiej Domalik i Mateusz Kubiszyn zmierzą się po raz drugi. Do pierwszego starcia zawodników doszło we wrześniu 2019 roku na gali HFO kiedy to w kickbokserskiej walce padł remis. Teraz „BALBOA” i „Don Diego” staną do boju na gołe pięści w wielkim finale na gali GROMDA 13.

GROMDA 13: Don Diego vs. Balboa – trailer

W największej walce w dotychczasowej historii organizacji GROMDA zmierzą się Mateusz Kubiszyn i Bartłomiej Domalik. Zobaczcie doskonały trailer „Świat zawsze potrzebował bohaterów”, który zapowiada mistrzowską batalię Don Diego vs. Balboa!

Galę GROMDA 13 z walką Don Diego vs Balboa obejrzeć będzie można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

-> Oglądaj GROMDA 13 NA ŻYWO!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments