Reksio znokautował Kofi Kinga

GROMDA 12: Reksio znokautował Kofi Kinga!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 marca 2023

Kolejna ustawka przed nami! Zmierzą się w niej Reksio i Kofi King! Jako pierwszy w ringu zameldował się Przemysław Rekowski, następnie do ringu wszedł Randy Randayn. Pora na rozwiązanie sprawy, kto będzie górą Polak czy Urugwajczyk mieszkający na Wyspach?

Czas na przedostatnią ustawkę Polska kontra Europa. Zobaczymy kto okaże się lepszy w tej batalii.

Relacja z walki:

Mocno trafia Reksio jednak odgryza się Kofi King! Poszli cios na cios i to Kofi King wychodzi z tego lepiej! Reksio liczony po raz drugi! Ależ niesamowita runda Rekowski kontruje lewym sierpowym i oponent pada na deski, jednak wstaje a następnie w zwarciu to Kofi King odpowiada ciosem, który wytrąca z równowagi Polaka. King sam ledwie stoi na nogach! wow!

Bardzo niebywała siła ciosu i szczęki Kofi Kinga który przetrwał atak Polaka i ruszył na niego z kontrą w zasadzie pchając się całym ciałem do przodu. Ah Reksio pada na matę bez ciosu, chyba doznał urazu kolana. Po liczeniu wraca jednak na nogi i chce kontynuować walkę. Mamy przerwę między rundami jakże potrzebną obu zawodnikom na złapanie oddechu.

Niesamowity zwrot akcji po mocnym początku Kofi Kinga w następnej akcji zawodnicy poszli prawy na prawy. Pierwszy i szybszy był Reksio, który zwalił z nóg oponenta. Koniec walki!

-> Kliknij i oglądaj GROMDA 12 na żywo

GROMDA 12: Jak wykupić PPV?

Do wyboru są 3 warianty PPV GROMDA 12. Każdy z nich ma inne specyfikacje i bonusy, jak użytkownika.

  • Podstawowy pakiet to BASIC PPV, którego cena zaczyna się od 34,99 zł. Oprócz streamu LIVE w jakości 720p dostępny będzie też zapis wideo na 24 godziny.
  • GROMDA 12 PREMIUM kosztuje 39,99 zł. Transmisja odbędzie się w najwyższej jakości HD, a emocje można będzie powtórzyć przez cały tydzień, dzięki 7-dniowemu VOD.
  • Najwyższy pakiet to VIP. Wraz z nim użytkownicy otrzymują to, co w opcji Premium. Do tego dochodzi też jednak cała gala GROMDA 11, gdzie Balboa skończył GOAT-a po brutalnym pojedynku!

Ostateczna cena PPV GROMDA 12 zależna jest od formy płatności. Tę uiścić można na kilka sposobów, między innymi kodem Blik, przelewem, czy kartą płatniczą. Do niektórych z nich doliczona zostaje jednak prowizja, która może wynieść nawet 4 zł.


OGLĄDAJ GROMDA 12 NA ŻYWO

Zostaw ocenę
0
0