Szadziński przed KSW 82

Gracjan Szadziński przed KSW 82: „Tydzień przed galą już jest zbijanie wagi, zaczyna się nerwówka…” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 maja 2023

Gracjan Szadziński przed walką z Wilsonem Varelą na gali KSW 82 w warszawskim ATM Studio. „Terminator” przyznał, że tydzień przed galą zaczyna się nerwówka ponieważ trzeba zbijać wagę i ograniczyć jedzenie.

Już dziś wieczorem, w sobotę 13 maja do okrągłej klatki federacji KSW powróci Gracjan Szadziński. Reprezentant Berserkers Team zmierzy się z Francuzem Wilsonem Varelą. Co do powiedzenia przed tym starciem miał Gracjan?

Okazuje się, że u „Terminatora” nerwówka rozpoczyna się już na tydzień przed galą. Wszystko przez to, że trzeba ograniczyć kalorię i jeść mniej tak, żeby zmieścić się w limicie wagowym. Oto co dokładnie powiedział Szadziński:

„Tydzień przed walką to jest zbijanie wagi, więc wiadomo zaczyna się delikatna nerwówka. Wiadomo człowiek nienajedzony to człowiek zły. Po mnie tego nie widać, ale ja jem ogromnie dużo. Wszyscy którzy mnie znają wiedzą, że ja potrafię zjeść na przykład dwie pizze i dla mnie to jest normalne, wszyscy się śmieją z tego, na mnie niektórzy mówią dzik przez to, że tyle jem. Przed walką nie mogę tyle jeść, mam wszystko wyliczone, a nie wszystko lubię jeść w tej diecie. U mnie na tydzień przed walką już są emocje, bo wiadomo że zaraz wydarzy się coś wielkiego. Będę w telewizji, wszyscy będą pisać, jak wygram walkę to będą mnie szanować, jak przegram to będą mnie hejtować.”

KSW 82 – gdzie oglądać?

Gala KSW 82, na której w walce wieczoru Brian Hooi zmierzy się z Andrzejem Grzebykiem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 13 maja i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Gracjan Szadziński przed KSW 82

Kursy na walkę Szadziński vs Varela – KSW 82

Wyraźnym faworytem bukmacherów jest Gracjan Szadziński. Kurs na wygraną Polaka wynosi 1.57. Kurs na wygraną Francuza jest sporo niższy i wynosi 2.41.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że Varela lubi wygrywać walki przez poddania, a kurs na właśnie takie zakończenie pojedynku wynosi, aż 7.00. Jeśli zatem chcecie postawić na zwycięstwo Wilsona ta opcja wydaje się bardzo kusząca.

Kursy bukmacherskie:

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę KSW 82 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Gdzie obstawiać Szadziński vs Varela? Typy i kursy

Typy na walkę Przybysz vs Macek – KSW 82
Typy na walkę Gnidko vs Kijańczuk – KSW 82
Typy na walkę Desmae vs Tutarauli – KSW 82
Typy na walkę Bekus vs Toncheva – KSW 82
Typy na walkę Hooi vs Grzebyk – KSW 82

Walkę Szadziński vs Varela obstawisz u polskiego legalnego bukmachera firmy eFortuna.pl, która jest równocześnie oficjalnym sponsorem organizacji KSW. Na stronie znajdziesz również kursy i typy na inne walki, które odbędą się na majowej gali. W klatce KSW zobaczymy m.in. Sebastiana Przybysza, Andrzeja Grzebyka, czy Rafała Kijańczuka!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments