Grabowski o walce „Don Diego” vs Janikowski: „Jeśli dotrzyma słowa, że…”

S
0
Opublikowano: 18 listopada 2022

Szef GROMDY W ostatnim wywiadzie został zapytany o zbliżający się pojedynek pomiędzy Mateuszem Kubiszynem, a Damianem Janikowskim. Mariusz Grabowski przeanalizował hitowe starcie, do którego dojdzie już za kilka tygodni.

Już 10 grudnia odbędzie się gala High League 5. Na karcie walk znalazło się ciekawe zestawienie sportowe, które wzbudza duże emocje także wsród fanów freak fightów. „Don Diego” podejmie wielkie wyzwanie i zmierzy się z doświadczonym zawodnikiem KSW.

Grabowski typuje Kubiszyn vs Janikowski

Głos w sprawie starcia zabrało już wiele osób, m.in. „Juras” stwierdził, że walka powinna zakończyć się w niecałą minutę zwycięstwem Janikowskiego, jeśli ten zdecyduje się od razu sprowadzić do parteru.

Natomiast Mateusz Borek przyznał, że również widzi faworyta w roli zawodnika KSW, jednak Kubiszyn jest bardzo niebezpieczny w stójce i może zaskoczyć jakimś ciosem czy kopnięciem.

Teraz w ostatnim wywiadzie dla FightsportPL starcie przeanalizował także szef GROMDY Mariusz Grabowski, który przyznał, że w stójce powinien przeważać „Don Diego”:

Ja i tak już jestem wygrany, może nie ja osobiście, ale GROMDA, bo wiadomo, że Kubiszyn zyskał trochę popularności. Może nie aż tak przełożyło się na zainteresowanie w GROMDZIE, ale myślę, że będzie krok po kroku robił to jeszcze lepiej i będziemy to zainteresowanie widzieć my.

– Myślę, że walka niezła, ale pewnie przez pierwszą rundę. Jeśli dotrzyma słowa, że pierwszą minutę będzie boksował z Kubiszynem, no to może być problem. Być może się zapomni i będzie boksował całą rundę, to wtedy widzę wygraną Kubiszyna. Jeśli chodzi o MMA, widzę to trudniej, ale nie ma co przekreślać.

W przypadku „Don Diego” nie będzie on przegrany, może tylko zyskać. Wiecie, jak to wygląda we freakach, jeśli ktoś przegra, to mówi, że to nie jego dyscyplina, jeśli wygra, to się wszyscy cieszą. Myślę, że my też będziemy się cieszyć, bo „Don Diego” wygra.

Kursy bukmacherskie na galę HIGH League 5

Galę HIGH League 5 obstawić można tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start dla nowych użytkowników przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli pierwszy kupon będzie zwycięski gracz otrzymuje pełną wygraną, jeżeli zaś przegra – Fortuna zwraca wkład, maksymalnie do 600 zł na konto. Na kupon można dodać jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie okaże się nietrafione, zwrot postawionej kwoty wraca i można wykorzystać ją na dalszą grę.

Zostaw ocenę
0
0