GOAT vs Różal w GROMDZIE? Parobiec chętny na hitowe zestawienie!

S
2
Opublikowano: 29 czerwca 2023

Łukasz „GOAT” Parobiec to jedna z największych gwiazd organizacji GROMDA. Ulubieniec publiczności w najnowszym wywiadzie skomentował między innymi pojedynek o tytuł mistrza walk na gołe pięści oraz wyraził chęć na starcie z „Różalem”!

Parobiec od lat występuje w różnych sportach walki. Za sobą ma ponad 20 pojedynków w MMA, mierzył się również w kickboxingu, ale największą rozpoznawalność przyniosły mu walki na gołe pięści. W organizacji GROMDA popularny „GOAT” stoczył już 11 pojedynków, z których wygrał w ośmiu.

Jedną z porażek zaliczył przeciwko Bartłomiejowi Domalikowi, który niedawno stanął przed szansą na zostanie niekwestionowanym mistrzem federacji Mariusza Grabowskiego. Parobiec również wystąpił na GROMDA 13, gdzie pokonał „French Vikinga”. „GOAT” uważa, że imponujące zwycięstwo zapewni mu title shota przeciwko Mateuszowi Kubiszynowi, o czym powiedział w rozmowie z fansportu.pl:

„Mówiłem wcześniej, że kibicuje obu panom, jednakże wolałbym żeby wygrał Balboa gdyż ja z nim przegrałem i mógłbym mówić że przegrałem z mistrzem. Wygrał Don Diego i bez wahania wyzywam go na walkę o pas.”

Łukasz nie zamierza jednak na siłę domagać się pojedynku mistrzowskiego. Otwarty jest za to na inne hitowe starcie z debiutantem w walkach na gołe pięści. Mowa tu o byłym championie wagi ciężkiej KSW, Marcinie Różalskim.

„Myślę, że już zamazałem porażkę z Bartkiem po walce z Francuzem. Jeżeli jednak jest taka potrzeba, mogę zawalczyć po raz kolejny przed walką o pas. Myślę, że walka z „Rożalem” była by mega jeżeli chodzi o oglądalność. Pasujemy też wiekowo, więc może to być super starcie weteranów. Z Marcinem jesteśmy kumplami, ale w ringu to było by moje takie sportowe spełnienie marzeń.”

„Nic nie planowałem, ale jeżeli Marcin Różalski chciałby ze mną zawalczyć, będę gotowy w 200% . Na temat poziomu zawodników nigdy nie będę się wypowiadał, każdy ma szansę wejść do GROMDY. Jak to bywa w walkach na gołe pięści – jeden cios potrafi powalić największego Vikinga. Myślę, że Marcin jako stary wojownik na pewno odnalazł by się w GROMDZIE tak samo, jak ja: złapałem tu drugą młodość.”

Co sądzicie o walce „GOAT” vs „Różal”? Kto wygrałby ten pojedynek? Zachęcamy do wzięcia udziału w ankiecie!

Kto wygrałby walkę?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
16
1
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz
1 rok temu

Kuzyn mam nadzieje ze do tego dojdzie jestes najlepszy 💪💪

DON
1 rok temu

Rozal swiadomy porazki powie ze nie, bo On nie walczy z Polakami.