Glover ujawnił wagę Pereiry

Glover Teixeira ujawnił aktualną wagę Alexa Pereiry przed walką z Janem Błachowiczem na UFC 291!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 lipca 2023

Glover Teixeira ujawnił aktualną wagę Alexa Pereiry, na cztery tygodnie przed walką z Janem Błachowiczem na gali UFC 291! Ile waży „Poatan” i jak dużo będzie musiał zbijać przed starciem z Polakiem?

W ostatnich dniach głośno było na temat prezentu jaki Alex Pereira sprawił Gloverowi Teixeirze. Doskonały kickbokser zrobił przyjacielowi niespodziankę. Więcej na ten temat poczytacie w dedykowanym artykule. Alex Pereira podarował Gloverowi piękny prezent, a ten rozpłakał się ze wzruszenia!

Alex Pereira na gali UFC 291 zmierzy się z Janem Błachowiczem. Były mistrz kategorii średniej przenosi się zatem do wyższej dywizji wagowej. W ostatnich dniach przy okazji UFC Invitational 4 na temat „Poatana” wypowiedział się Teixeira, który ujawnił ile aktualnie waży jego klubowy kolega i jak wiele będzie musiał zbijać do walki z Błachowiczem.

„Nie wiecie ile on musiał zrzucać! Obecnie waży 230 funtów (104.3 kg) i już ma niski poziom tkanki tłuszczowej, zapewne około 8%. Dla niego zrzucanie do 84 kilogramów to coś pojebanego, naprawdę. Ja ciąłem wagę, ale nigdy nie zrzucałem takiej ilości kilogramów. Wiem, że im jesteś starszy to tym bardziej jest to ciężkie, a ostatecznie nie jest to zdrowe. Nie chcę, żeby w przyszłości miał problemy więc jestem szczęśliwy z jego decyzji.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments