Alex Pereira podarował Gloverowi motocykl harley

Alex Pereira podarował Gloverowi piękny prezent, a ten rozpłakał się ze wzruszenia! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 28 czerwca 2023

Alex Pereira zrobił niebywały prezent swojemu wieloletniemu mentorowi i przyjacielowi. „Poatan” zupełnie zaskoczył Glovera Teixeirę i podarował mu motocykl Harley Davidson. Glover zamieścił na youtube materiał video, na którym wzruszony odbiera prezent.

Zarówno Glover Teixeira jak i Alex Pereira zaznali smaku „złota” kiedy zdobywali tytuły mistrzowskie organizacji UFC. Teixeira był mistrzem kategorii półciężkiej natomiast Peireira posiadał pas kategorii średniej.

„Poatan” postanowił zrobić prezent swojemu mentorowi, sparingpartnerowi, a przede wszystkim wieloletniemu przyjacielowi. Pereira podarował Teixeirze motocykl Harley Davidson.

Teixeira zamieścił nagranie video na instagramie i w opisie podziękował Alexowi za prezent:

„Cóż za niesamowity prezent od Poatana. Myślę, że on pomógł mi więcej aniżeli ja pomogłem jemu. Kiedy przyszedł do mnie wiele lat temu, spojrzałem na niego, dostrzegłem potencjał, powiedziałem mu, że będzie mistrzem świata, a ja po prostu chciałem być częścią jego drogi do tytułu. Jego zwycięstwa były dla mnie wszystkim! Jednak kiedy nie oczekujesz niczego, wszechświat daje nam więcej niż na to zasługujemy. Dziękuję mój przyjacielu!”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Agnieszka
1 rok temu

to naprawdę wzruszające momenty ja w ogóle się nie dziwię… aż prxzpomniało mi się jak od dzieci dostalam m irobota tez się wzruszyłam ze szczęścia i wdzięczności