gleba wróci do klatki na ksw 94 rywalem doświadczony kickbokser

GLEBA wraca do klatki KSW! Tołkaczewski zawalczy z doświadczonym kickbokserem na XTB KSW 94 !

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 27 marca 2024

Gleba wróci do klatki KSW po niemal rocznej przerwie. Po nieudanym debiucie Patryk Tołkaczewski zapewne zrobi wszystko by wygrać na XTB KSW 94. Rywalem Gleby będzie Michał Turyński.

Kiedy Patryk Tołkaczewski podpisał kontrakt z federacją KSW wydawało się, że szybko może stać się jedną z gwiazd federacji. Popularny „GLEBA” walczył wcześniej w organizacji GROMDA gdzie notował bardzo dobre rezultaty.

W premierowym pojedynku w okrągłej klatce KSW Tołkaczewski trafił jednak na Krzysztofa Głowackiego. Gleba przeważał i był w dosiadzie jednak niespodziewanie „Główka” wystrzelił ciosem z dołu, po którym Tołkaczewski padł nieprzytomny na deski.

11 maja na gali XTB KSW 94 w Ergo Arenie Tołkaczewski powróci do klatki KSW po trwającej niemal 12 miesięcy przerwie. Gleba zmierzy się z doświadczonym kickbokserem Michałem Turyńskim, który jest znany fanom sportów uderzanych głównie dzięki startom na galach DSF, FEN, KoK oraz GLORY.

Dla 37-letniego Turyńskiego walka z Glebą będzie okazją do debiutu w formule MMA. Pojedynek zakontraktowano na trzy rundy po pięć minut każda.

Kto wygra walkę Patryk Tołkaczewski vs. Michał Turyński?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ARIEL
3 miesięcy temu

Tolkaczewsk