Gdzie oglądać GROMDA 11: Balboa vs Goat? Transmisja i stream online

S
0
Opublikowano: 02 grudnia 2022

Już dziś o godzinie 20:00 rozpocznie się długo oczekiwana gala GROMDA 11, gdzie w walce wieczoru Bartłomiej Domalik zmierzy się z Łukaszem Parobcem. Łącznie na kibiców czeka aż 11 pojedynków. Oprócz kolejnego turnieju będziemy świadkami extra fightów. Po wczorajszym losowaniu w sieci aż wrze od zestawienia pochodzącego z Zakopanego „Mario” z doświadczonym „Wasylem”. Szykuje się jedna z najmocniejszych gal na gołe pięści w historii! Gdzie oglądać GROMDA 11? Transmisja i stream online. Gdzie oglądać GROMDA 11 za darmo?

Najcięższym zawodnikiem turnieju okazał się Bartłomiej „Kruszyna” Bielas, który na czwartkowym ważeniu wniósł na wagę aż 149,5 kilogramów. Jego rywal będzie lżejszy o około 50 kilogramów. Różnica gabarytów jest ogromna, a fani już zacierają ręce przed dzisiejszą galą.

Przypomnijmy, że walki na GROMDZIE odbywają się na gołe pięści, w ringu o wymiarach 4×4 metry. Pojedynki trwają 4 rundy, po trzy minuty każda. Jeśli w tym czasie nie zostanie wyłoniony zwycięzca, rozpoczyna się 5 runda, bez limitu czasowego. Tutaj o werdykcie decyduje nokaut, poddanie się zawodnika, kontuzja, bądź przerwanie przez sędziego, czy lekarza. Nie ma mowy o wyniku na punkty.

Gdzie oglądać GROMDA 11?

Transmisja gali GROMDA 11 odbędzie się w piątek, wyłącznie w systemie PPV. Cena za PPV GROMDA 11 zaczyna się już od 34,99 zł, a dostępne są 3 pakiety z różnymi dodatkami do wyboru. Kibice walk na gołe pięści wiedzą, że w piątek 2 grudnia pojawią się najlepsi z najlepszych, a GROMDA 11 PPV to jedyna szansa, by zobaczyć walkę „Balboa” vs „Goat”!

-> WYKUP DOSTĘP GROMDA 11

Transmisja GROMDA 11

Jednym z najbardziej wyczekiwanych pojedynków dzisiejszej gali jest starcie Łukasza Parobca z Bartłomiejem Domalikiem. Zwycięzca tego zestawienia awansuje do finału i zmierzy się z Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem. Stawka mini turnieju pomiędzy zwycięzcami wielkich finałów jest naprawdę wysoka. Wygrany zdobędzie tytuł pierwszego mistrza GROMDY.

Zawodnicy podczas czwartkowej ceremonii mieli okazję stanąć twarzą w twarz. Stanęli także na wadze i jak się okazało, jest pomiędzy nimi ogromna różnica. „Goat” ważył aż 115,5 kg, natomiast „Balboa” 93,5 kg.

GROMDA 11 za darmo

Na turnieju GROMDA 11 do ringu powrócą m.in. tacy zawodnicy jak Daniel „JAPA” Utkowski, czy Rafał „Łazar” Łazarek. GROMDA 11 transmitowana jest wyłącznie w PPV. Do wyboru mamy trzy pakiety. Cena zaczyna się już od 34,99 zł.

Nie znajdziemy nigdzie darmowej transmisji z gali GROMDA 11.

GROMDA 11 PPV: BASIC

  • Cena: 34,99 zł.
  • Transmisja stream na żywo w jakości 720p.
  • Dostęp do zapisu VOD na 24 godziny.
Zostaw ocenę
0
0