filip stawowy vs ivan vitasović starcie na xtb ksw 94

Filip Stawowy vs. Ivan Vitasović – starcie w kategorii ciężkiej na XTB KSW 94

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 marca 2024

Filip Stawowy i Ivan Vitasović zmierzą się 11 maja na gali XTB KSW 94. Starcie zostało zakontraktowane w limicie kategorii ciężkiej.

Filip Stawowy ma za sobą trzy pojedynki w okrągłej klatce. Debiutując w KSW przegrał z Michalem Martinkiem. W drugim starciu poddał duszeniem zza pleców Marka Samociuka. Ostatni raz walczył na gali KSW 86 i musiał uznać wyższość doświadczonego Victora Pesty.

27-letni zawodnik z Murowanej Gośliny stoczył do tej pory czternaście pojedynków, z których dziesięć wygrał, a osiem skończył posyłając rywali na deski. Przed wejściem do KSW popularny „Czołg” zebrał spore doświadczenie walcząc dla takich organizacji jak Babilon MMA czy Slugfest.

Dla Ivana Vitasovicia walka na XTB KSW 94 będzie drugim pojedynkiem w okrągłej klatce. W pierwszej walce Chorwat przegrał z Arkadiuszem Wrzoskiem. Ivan rywalizuje w zawodowym MMA od roku 2012. Stoczył dziewiętnaście pojedynków, z których dwanaście wygrał.

Jedenaście razy kończył rywali przed czasem. Dziewięć razy tryumfował przez nokaut, a dwa razy przez poddanie. Vitasović jest mistrzem wagi ciężkiej organizacji Fight Nation Championship. Wchodząc do KSW był na fali sześciu wygranych z rzędu.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments