Fight Club 2: Wielkie emocje w main evencie! Weterani zmierzą się w K-1!

S
0
Opublikowano: 15 kwietnia 2023

Gala Fight Club 2 zbliża się wielkimi krokami, a na niej dojdzie do mocnych starć! Wydarzenie odbędzie się w hali OSIR Bemowo, a main eventem będzie emocjonujący pojedynek w K1. Kamil Jenel zmierzy się w nim z Damianem Ostępem.

To wydarzenie wzbudzi wiele emocji zwłaszcza dla kibiców ze stolicy Polski. W jednej z głównych walk wystąpi Jacek „Siexa” Gać, kibic warszawskiej Legii i znakomity kick-bokser, który nie boi się wyzwań. Jego przeciwnikiem na zasadach MMA będzie Arkadiusz Kaszuba.

Bardzo ekscytująco zapowiada się też main event Fight Club 2. Jego bohaterowie mają stoczonych łącznie aż 56 walk w K-1 i to w tej właśnie formule się ze sobą zmierzą. Jednym z nich jest zawodnik, którego fani kojarzyć mogą z debiutanckiego starcia Radosława Paczuskiego, Damian Ostęp. Popularny „Biały Tygrys” reprezentuje ekipy Berserkers Team Szczecin oraz BKS Olimp Szczecin i aż 16-krotnie zwyciężał w K1.

Jego rywalem na Fight Club 2 będzie mistrz DSF Kickboxing, Kamil Jenel. To prawdziwy weteran aren, który stoczył ponad 30 walk, a zwyciężył w 29. Obecnie znajduje się na serii 15 kolejnych wygranych, a łącznie aż 10 zwyciężył przed czasem. Czy tak będzie i 22 kwietnia? Okaże się to już w kolejną sobotę!

Wciąż dostępne są bilety na wydarzenie! Zakupić je możecie – TUTAJ – a cena zaczyna się od 140 złotych. Dla osób, które nie mogą oglądać gali na żywo pozostaje wykupienie subskrypcji PPV w cenie zaledwie 34,99 złotych.

-> Oglądaj Fight Club 2 w PPV tutaj <-

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments