fen 49 szewczyk znokautował macedo video

FEN 49: Bartosz Szewczyk znokautował Macedo! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 sierpnia 2023

W co-main evencie gali FEN 49 w Mrągowie zmierzyli się Bartosz Szewczyk i Cristian Ederson Macedo. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii półciężkiej. Jaki był wynik walki Szewczyk vs. Macedo?

Dla Bartosza Szewczyka występ na gali FEN 49 będzie dziewiątą walką dla organizacji FEN. Szewczyk od początku zawodowej kariery jest związany z Fight Exclusive Night. Dziś wieczorem na gali w Mrągowie reprezentant ANKOSu przywita w FEN nowego zawodnika.

Cristian Ederson Macedo wszystkie swoje zwycięskie walki wygrał przed czasem dziewięciokrotnie poddając i dwukrotnie nokautując swoich przeciwników. W 2022 roku wygrał w 1. rundzie z Kennethem Berghiem. Wcześniej kimurą skończył starcie z Kevinem Diazem. Podczas FEN 49 zadebiutuje pod szyldem FEN.

FEN 49: Zieliński vs. Kraska – kursy bukmacherskie

Wszystkie gale FEN obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę FEN 49!

Faworytem bukmacherów jest Kamil Kraska, na którego wygraną wystawiono kurs 1.45! Natomiast na zwycięstwo Adriana Zielińskiego wystawiono kurs 2.52.

FEN 49: Szewczyk vs. Macedo – relacja, wynik walki

Zaczynamy co-main event gali FEN 49 w Mrągowie! Bartosz Szewczyk vs. Cristian Ederson Macedo. Zawodnicy bardzo szybko zaczęli wymieniać ciosy. Zarówno Brazylijczyk jak i Polak trafili prostym. Obaj zawodnicy atakują też niskimi kopnięciami. Bardzo ładna seria prostych ciosów w wykonaniu Szewczyka. Po chwili Polak skrócił dystans i przyparł oponenta do siatki jednak Macedo zaczął się odgryzać celnymi uderzeniami. Zaczyna bardzo mocno trafiać Szewczyk i Macedo jest w wielkich opałach. Brazylijczyk daje radę wstać. Polak kontynuuje ataki i kąsa ciosami bokserskimi. Cristian Ederson stara się odgryzać obszernymi ciosami. Bartosz Szewczyk trafia bardzo ładnie prosto na szczękę rywala w końcówce pierwszej rundy i Brazylijczyk ląduje na deskach. Polak dobija rywala jednym ciosem i jest po walce!

FEN 49: Bartosz Szewczyk znokautował Macedo!

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments